Znížená cena 878,00 € Bežná cena 1 084,00 €
Skladom u dodávateľa
Kód produktu 62701
Série CASTLE
Rozmery
Výška: 90 cm
Hľbka: 40 cm
Šírka: 150 cm
Váha
87.15 kg

CASTLE Komoda

Vznešená komoda do spálne alebo do obývačky zo série nábytku CASTLE! Tento nádherný nábytok v nadčasovom koloniálnom štýle sa vďaka svojmu spracovaniu prezentuje nápaditým vzhľadom. Možno ho nájsť aj v precíznom spracovaní jednotlivých drevených dielov, takže tento skriňový nábytok je hodnotným kusom nábytku po vizuálnej aj kvalitatívnej stránke. Mimoriadne atraktívne usporiadanie zásuviek a dielov skriniek ponúka široké možnosti využitia na riešenie priestorových problémov a zároveň zabezpečuje exkluzívny vzhľad. Dizajn exotického koloniálneho štýlu a kombinácia s kvalitným sheeshamovým palisandrom dodáva tomuto kusu nábytku luxus. Tento štýl vznikol v 19. storočí v krajinách Afriky a Indie a jeho úlohou bolo demonštrovať bohatstvo a moc vyšších vrstiev spoločnosti.

Na výrobu tohto kusu nábytku bolo v tejto dobe použité aj cenné palisandrové drevo, ktoré dnes pôsobivo predstavuje pôvodnú surovinu z tohto obdobia! Zvláštnosťou palisandru je vysoký stupeň tvrdosti tohto prírodného materiálu a obzvlášť divoká a nápadná kresba dreva. Prirodzený rast, rôzne línie a krivky vo svetlých a výrazných tmavých farbách ponúkajú zaujímavý obraz, od ktorého sa len ťažko odtrhnú oči. Vo finálnej úprave bola komoda ošetrená ušľachtilým odtieňom kamennej šedej, ktorý jej dodáva luxus. Olejovaný povrch uzatvára otvorené póry v dreve, no zachováva vitalitu a priedušnosť dreva. Prepracovaný dizajn komody sa odráža v detailoch, ako je vyrezávaný podstavec, ako aj kvalitné pánty a štýlové úchytky skriniek, ktoré sú očarujúco prezentované a pôsobivo zapadajú do celkového koloniálneho obrazu. Ďalšie kusy nábytku pre dokonalú kombináciu s príborníkom Castle nájdete v tomto sortimente nábytku.

Komody do obývačky štýlový masívny nábytok nemeckej kvality. Keďže ide o prírodný produkt, každý kus môže byť jedinečný, čo môže mať za následok aj farebné odchýlky. Nedokonalosti a nerovnosti sú súčasťou prírodnej štruktúry materiálu.

Viac informácií
Povrcholejované
Kvalitakompletný masív
Druh drevaIndický palisander
Rozkladací stôlNie
Štýlvidiecky
KrajinaNemecko
Farbasivá
Materiáldrevo
Výška90
Hĺbka40
Šírka150

Podobné produkty

© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené