Informácie o produktoch: 0948 405 512

Magazín

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Úložný priestor

Poriadok v detskej izbe

Úložné priestory poskytujú kompaktné riešenie uloženia veci Vašich detí. Vďaka úložným priestorom budete mať k dispozícií viacfunkčný nábytok, ktorý bude slúžiť k uloženiu vecí vo Vašom domove. Úložné priestory v detskej izbe sú veľmi dôležité a rýchlo sa pri nich ukáže, či je poriadok silná stránka Vášho dieťaťa alebo nie. S úložnými priestormi sa však udržiava poriadok omnoho ľahšie. Tieto priestory Vám šetria priestor a budú sprevádzať Vaše deti až do mladistvého veku a ďalej, v prípade správne vybratého štýlu. Preto sa odporúča nakupovať také úložné priestory, ktoré budú vyhovovať i deťom v staršom veku, napríklad skriňa so zrkadlom na predných dvierkach. Dbajte pri výbere úložných priestorov na správne zladenie Vášho zariadenia, aby vytvorilo harmonickú súhru.

 

Pekné a praktické úložné priestory

Úložné priestory do detskej izby sú najefektívnejšie v prípade, že poskytujú veľký úložný priestor na oblečenie, ale aj ostatné veci, ktoré sa v detskej izbe určite budú nachádzať. Skrinky sa obyčajne vyrábajú z robustných materiálov ako buk, borovica, orech alebo dub, ktoré sú lakované v atraktívnych vzoroch a farbách. Obsiahnuté sú neutrálna biela alebo prírodný drevený vzhľad. Regálovitý tvar úložných priestorov a skríň Vám poskytnú široké úložné plochy na všetky veci v detskej izbe.  Tieto časti nábytku si môžete objednať v rôznych farbách, dizajnoch, či funkciách. 

Miesto pre všetko

V úvodných mesiacoch života Vášho dieťaťa je množstvo jeho vecí pomerne malé a dokážete ich vmestiť napríklad do komody. Čím väčšie bude Vaše dieťa, tým viac vecí bude mať, od hračiek, cez oblečenie až k školským potrebám. Bude teda potrebovať viac úložného priestoru ako sú skrinky, komody, skrine a pod. Tie môžu byť zhotovené v klasickom alebo vidieckom alebo inom štýle a rôznych farbách, ktoré sa postarajú o útulnosť detskej izby. V týchto skrinkách si všetko nájde svoje miesto. Rozhodnite sa teda pre niektorú z možností, ktoré Vám ponúkame podľa Vašich osobných prianí a potrieb.

Kúpte si svoje úložné priestory u nás

Na našej internetovej stránke Vám ponúkame široký sortiment nábytku a doplnkov a to nie len do detskej izby. Prehliadnite si teda našu ponuku a to v plnom pokoji. Svoju objednávku môžete zrealizovať online z pohodlia domova. Vašu objednávku vybavíme čo najskôr. v prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte náš zákaznícky servis prostredníctvom online chatu, e-mailom alebo telefonicky. Tovar -Vám bude doručený až k Vám domov, na zadanú adresu. Naši operátori sa Vám budú radi venovať a zodpovedajú Vám Vaše otázky.