Informácie o produktoch: 0948 405 512

Doplnky

Doplnky, ktoré oživia zariadenie Tvojho domova!

Bývanie by malo vyjadrovať Vašu vlastnú osobnosť. Práve toto Vám umožnia doplnky, ktoré dodajú Vášmu zariadeniu viac individuality. Na Bighome nájdete veľký výber dekoratívnych ale aj užitočných produktov, ktoré sa určite hodia ako doplnky do Tvojej domácnosti.

Nič nespraví Vaše bývanie krajším, ako malé detaily, ktoré rozprávajú o tom “kto tu žije“. Moderné doplnky štýlovo skrášlia Vaše zariadenie, a zvýraznia Váš nábytok, a pridajú k Vášmu zariadeniu kúsok Vašej osobnosti. Ak ste milovníkom umenia, zaveste si na stenu obrazy s Vašim obľúbeným motívom, na poličky si položte sochy a ak máte radi zeleň a prírodu, určite nezabudnite ani na umelé kvety a rastliny. Takto si vytvoríte svoju vlastnú príjemnú atmosféru. Napriek tomu moderné doplnky nie sú len dekoráciami, ale často aj malými pomocníkmi v priebehu bežného dňa. Napríklad závesy Vám poslúžia na zatemnenie priestorov, truhlice na ukladanie Vašich vecí, prípadne na sedenie atď. Kahany Vám zase budú dodávať pocit tepla a romantického svetla. Aj doplnky ako spotrebiče do kuchyne, tašky, alebo riad do Vašej kuchyne si môžete vybrať práve u nás. Kvetináče, figúrky do záhrady a iné doplnky uzatvárajú našu ponuku dekorácií. Nájdite na Bighome nové inšpirácie, ktoré Vám pomôžu dotvoriť zariadenie Vášho domova.  

 

Dekorácie vo všetkých formách

Pre zariadenie a bývanie sú potrebné aj dekorácie a to v rovnakej miere ako sám nábytok. Pretože pekný obraz, elegantná váza alebo dekoratívne zrkadlo spríjemňujú atmosféru a dodávajú Vašim izbám výraz Vašej osobnosti. V našom sortimente nájdete množstvo obrazov, od tradičných malieb na ľanovom plátne cez olejomaľby, plagáty až po trendové sklenené obrazy, ktoré oživia Vaše steny najrôznejšími motívmi, podľa Vášho vlastného výberu. Ak nechcete mať na svojich stenách len dekorácie, ale niečo praktické, tak máme pre Vás  zrkadlá v najrozličnejších dizajnoch  a veľkostí. Aj nástenné hodiny môžu oživiť Vaše steny a upútať pozornosť Vašich hostí. Sú Vaše steny už dostatočne dekorované? Tak si prezrite našu ponuku váz. Retro štýl, vidiecky štýl, moderný štýl – každý si pri nás vyberie, čo sa mu páči. Nenechajte sa pomýliť tým, že stojany na kahany sú vhodné len na Vianoce, sú vhodným doplnkom v akomkoľvek ročnom období. Predovšetkým večer pôsobia malé plamienky útulne a vytvárajú skvelú oddychovú atmosféru. S našimi doplnkami bude bývanie opäť o niečo krajšie.

Domáce textílie zútulnia Váš domov

Práve vtedy, keď je von zima, siahame radi po tzv. domácich textíliách. Hebké koberce v pestrých farbách alebo elegantnej čiernej ochránia Vaše chodidlá pred chladnou podlahou, vankúše a deky zase zútulnia Vaše večerné pozeranie televízie a na záver dňa, kto by si rád neľahol do svojej postele s príjemnými a hebkými obliečkami? Aj vankúše na stoličky pre pohodlné sedenie sú veľmi dôležité, nemôžeme zabúdať ani na rohože, ktoré zabránia vnášaniu nečistôt do Vašej domácnosti v prípade zlého počasia. Veľmi praktické sú tiež záclony, uteráky a osušky, či obrúsi. Je jedno či si u nás kúpite perzský koberec alebo utierku na riad, naše textílie sú všetky z kvalitných materiálov. Veď koniec koncov, či už ide o koberec alebo o utierku, obidvoje musí niečo vydržať. Rohože a záclony musia odolať UV lúčom a obliečky zase musia byť z materiálov, ktoré sú šetrné pre našu pokožku a zdraviu nezávadné. Útulnosť domova je teda vďaka našim dekoráciám a domácim textíliám úplne jednoduchá záležitosť.

Pre kuchyňu a sprchu

Doplnky robia bývanie príjemnejším a preto máme samozrejme v ponuke aj širokú škálu doplnkov do kuchyne a kúpeľne. Tieto doplnky sú zamerané prevažne na svoju funkciu. S týmito doplnkami sa má pre Vás varenie stať jednoduchým, vďaka tomu že máte kuchynských pomocníkov vždy poruke. Na krájacich doskách z dreva alebo umelých materiálov si môžete pohodlne nakrájať Vaše potraviny. Správne korenie je tiež veľmi dôležité pri varení, ponúkame Vám na ne rôzny sety, ktoré zabezpečia ich prehľadnosť a budú vždy pripravené na použitie. Nezabudnite ani na porcelánové sety, ktoré sú veľmi dôležité pre servírovanie jedál a nápojov. Dbáme na to, aby doplnky do kuchyne boli vyrobené z robustných a odolných materiálov. Toto isté platí aj pre naše kúpeľňové doplnky. Rohože, zrkadlá, osušky, uteráky musia v kúpeľni odolávať zvýšenej vlhkosti. Preto sú materiály našich produktov vyrobené zo špeciálnych materiálov, prípadne sú vhodne upravené, aby zvládli tieto klimatické podmienky.

Na Bighome si objednáte Vaše doplnky pohodlne

Hľadáte doplnky, ktoré skrášlia Váš domov? My Vám pri tom pomôžeme! Navštívte náš e-shop, kde môžete nakupovať pohodlne za Vaším PC, laptopom, tabletom alebo smartphonom. Vložte si vybraté produkty do virtuálneho košíka a prejdite na pokladňu. Platiť môžete bezpečne jedným zo spôsobov, ktorý si sami vyberiete. Pri platení neúčtujeme žiadne skryté poplatky. Vami objednaný tovar dodáme čím skôr na Vami zadanú adresu. Takto jednoducho môžete mať všetky doplnky u Vás doma. Každý týždeň pripravujeme pre našich klientov akcie, vďaka našim newsletterom môžete byť neustále informovaný o zľavách a akciách, ktoré sme pre Vás pripravili, ako aj o najnovších trendoch vo svete nábytku.