Informácie o produktoch: 0948 405 512

Dekorácie

Dekorácie

Na to, aby sme sa medzi štyrmi stenami cítili dobre nám často stačí len nábytok. Avšak pre správne dotvorenie atmosféry a pohodlia sú dekorácie neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Prezrite si na www.bighome.sk ponuku našich dekorácií a vyberte si, čo sa Vám páči. Naše dekorácie Vám zaručene skrášlia Vaše obydlie a svoj výber nebudete ľutovať.

Pocit útulnosti a bezpečia má pre mnoho ľudí veľký význam, pokiaľ sa bavíme o bývaní. Ak Váš byt vyžaruje pozitívnou energiou, radi sa vrátite po dlhom a náročnom dni domov. V tomto momente je jedno, či je Vaše zariadenie klasické, moderné alebo uletené, ponúkame Vám široký sortiment dekorácií, ktoré nebudú obmedzovať Vaše hranice v oblasti kreativity. Vašu kreativitu nechajte jednoducho voľne plynúť a vyberte si u nás obrazy, stojany na kahany, sošky a iné dekorácie. Dekorácie sa vo všeobecnosti hodia všade, do obývačky, spálne, či kúpeľne. Nevýrazný nábytok môže vďaka dekoráciám získať na svojej estetickej hodnote a tak pritiahnuť pozornosť Vašich hostí. U nás nájdete širokú škálu dekorácií vhodných pre rôzne štýly aj farby zariadenia, či rôzne vkusy.

 

Obrazy Vás vystihnú

Jeden obraz na stene Vám môže povedať veľmi veľa o jeho majiteľovi. Vypovedá o jeho záujmoch, životnom štýle, snoch, prianiach. Tieto obrazy si často umiestňujeme v našom domove a to vo všetkých miestnostiach. Veľké rámiky na fotky zase vyjadrujú Váš vzťah k blízkym a to, že ich máte a chcete mať stále blízko seba. Umelecké zrkadlo zasa vytvára perfektnú estetickú atmosféru a má aj praktické využitie. Ukážte Vašim priateľom cez dekorácie, okolo čoho sa točí Váš život.

Vaše pohodlie, Váš oddych

Načo si máte objednávať drahú dovolenku, keď si môžete oddýchnuť aj tam kde bývate? Často stačí len zopár maličkostí, na to aby sme všetko okolo seba hodili za hlavu. Vytvorte si príjemnú atmosféru s hudbou, sviečkami a inými dekoráciami a zabudnite na všetok stres života a pracovného dňa. Naše dekorácie Vám pomôžu takúto atmosféru u Vás doma navodiť. Doplňte to všetko správnym kobercom, či vankúšom, ktorý si tiež môžete vybrať priamo u nás.

Čas a dekorácie?

Naše všedné dni bývajú obyčajne hektické a preto je dôležité nestratiť pojem o čase. Preto je vhodnou dekoráciou a užitočným doplnkom mať nástenné alebo stolné hodiny, na ktoré môžete v priebehu dňa občas mrknúť. U nás nájdete širokú ponuku hodín, z ktorej nie je možné si nevybrať. Zaručene nájdete hodiny, ktoré sa hodia Vášmu vkusu. Vyberte si u nás hodiny do kuchyne, či obývačky, ktoré sa stanú pútačom pozornosti a skvostom miestnosti. Hodiny môžu byť tiež nádherným obrazom, štýlov je jednoducho veľa. Moderné motívy a originálne dizajny robia z našich hodiny umelecké skvosty.

Dekorácia ako praktický pomocník

Pekná pestrofarebná kytica vnesie do Vášho domova závan prírody. V peknej váze sa stane centrom pozornosti v miestnosti a bude priťahovať zraky návštevníkov. Ovocie a pečivo môžete mať uložené v dekoratívnych miskách, čo zvyšuje apetít a Vaši hostia budú mať chuť sa hneď zakusnúť do toho čo im ponúknete. Vybrali sme pre Vás veľký sortiment takýchto a iných pomocníkov, ktorí tiež dotvárajú atmosféru Vášho domova.

Aký typ dekorácie?

Dekorovanie Vášho obydlia bude jednoduché a budete sa z neho tešiť. Stačí len zopár trikov a v každej miestnosti vyzdvihnete to, čo považujete sa centrum pozornosti. V ponuke sú dekorácie z dreva, kovu, skla, ktoré sú často ručne spracované a preto budú pôsobiť originálne. Prehliadnite si teda našu ponuku a nechajte sa ňou inšpirovať. Nešetrite kreativitou, je úplne jedno, či to má byť decentné alebo elegantné alebo skôr uletené, klasické, čierne, biele, či pestrofarebné. S našou ponukou dekorácií môžete uskutočniť všetky svoje predstavy. Vyzdobte svoju kuchyňu dekoráciami, ktoré budú budovať vidiecky štýl alebo umiestnite do chodby zrkadlo, či zaujímavé nástenné dekorácie. Dekorujte svoje obydlie v závislosti od ročného obdobia, či príležitosti, tak aby sa Vám to páčilo. Ak sa Vám neskôr zažiada opäť nejakým spôsobom oživiť Vaše bývanie, prehliadnite si našu ponuku, ktorú pravidelne aktualizujeme a dopĺňame.

A čo životnosť dekorácie?

Dekorácie Vám pomáhajú zariadiť Vaše obydlie tak, ako sa Vám to najviac páči. Napriek tomu dizajn a farba nie je všetko. Fotky vo fotorámikoch sa môžu vymeniť a obrazy zvesiť. Truhličky sa dajú otvoriť a môže sa do nich niečo skryť, sezónne ozdoby sa často zbalia a zostávajú skryté až do ďalšieho roka. Veľký dôraz kladieme na solídne spracovanie a cenné materiály, aby ste sa mohli z Vašich dekorácií tešiť dlhú dobu.

Nájdite všetky dekorácie u nás

Problém je nám všetkým dobre známy. V hlave máme konkrétnu predstavu o tom ako má  obraz, miska alebo stojan na sviečky vyzerať, aby sa hodil perfektne k nábytku. Napriek tomu musíme tú správnu vec hľadať a obísť celé mesto, často sme unavení z chodenia a z trávenia dlhého času v radoch pri kasách a pri tom by sme mohli tento čas využiť omnoho lepšie. U náš nájdete celý svet dekorácií na jednom mieste. Od zrkadiel, obrazov, cez misky až k soškám je u nás všetko zastúpené. Výhoda je, že nemusíte opustiť svoj domov a môžete si vybrať zo širokého sortimentu u nás a to aj cez víkend, či zo vzdialeného vidieku.

Na www.bighome.sk 24 hodín vkuse

Je jedno, čo hľadáte, v našom sortimente si určite vyberiete. Ponúkame Vám širokú škálu produktov za výhodné ceny, ktoré si u nás môžete objednať 24 hodín vkuse a to len vďaka pár klikom na Vašom počítači, či smartphone. V prípade nejasností alebo otázok je Vám k dispozícií náš zákaznícky servis, ktorý Vám cez online chat rád poradí, a pomôže vyriešiť Vaše problémy. Zákazník stoji pri nás na prvom mieste. Vašu objednávku vybavíme v čo najkratšom čase a bude doručená na Vami zadanú adresu. Ak chcete byť informovaný o našich novinkách, zaregistrujte sa u nás a my Vám budeme pravidelne zasielať newsletter s najnovšou ponukou. Prajeme Vám príjemne strávený čas pri výbere a prehliadaní nášho obchodu.