Informácie o produktoch: 0948 405 512

Hodiny

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Hodiny

Hodiny sú nadčasové

Nástenné hodiny môžete nájsť v rôznych dizajnoch, materiáloch a pre rôzny vkusy. Hodiny však môžu vyjadrovať aj omnoho viac, než len to koľko je práve hodín. Pekné nástenné hodiny musia byť zároveň peknou dekoráciou. Je to možné vďaka výrazným farbám, či formám. Predstavíme Vám to najlepšie, čo si môžete momentálne na trhu vybrať.

Hodiny dnes dosiahli taký pokrok, že sú už viac, ako len obyčajný ,,ukazovač času”. Vďaka dobre zvolenému materiálu sa z bežných hodín stávajú exkluzívne dizajnové objekty, ktoré pútajú pozornosť.  Moderné hodiny toho dokážu ale oveľa viac. Je množstvo dizajnérov, ktorí navrhujú hodiny napríklad ako rámik na fotky a podobne. Existuje neskutočne veľa možností. U nás nájdete hodiny od klasického cez extravagantný štýl až k mierne uletenému štýlu. S našimi hodinami budete mať čas kedykoľvek na očiach a hodiny budú spríjemňovať prostredie vo Vašich izbách.

 

Nástenné hodiny sú praktické riešenie

Vďaka inovatívnym materiálom a novým dizajnom sú nástenné hodiny využívané ako dekoratívny objekt. Pri nástenných hodinách platí, že fantázií sa nekladú žiadne hranice. V našej ponuke nájdete hodiny, ktoré budú svojim dizajnom pútať pozornosť Vašich návštevníkov, ako aj modely, ktoré Vás upútajú svojim jednoduchým a klasickým vzhľadom. Do popredia sa dnes dostávajú hodiny, ktoré majú viac funkcií, nie len ukazovanie času. Napríklad slúžia ako fotorámik alebo zrkadlo atď. Rovnako obľúbené sú aj hodiny, ktoré majú podtlač napríklad ,,šálku kávy” a tak sa dokonale tematicky hodia do Vašej kuchyne. Veľmi atraktívne sú aj modely s pestrofarebnými číslami, či moderné kukučkové hodiny so srdcom. Do spálne sa najviac hodia biele alebo strieborné modely hodín.

Nostalgické hodiny

Hodiny v štýle ,,vintage” sú dnes veľmi obľúbené. Nostalgicky pôsobiace staničné hodiny s tradičným paličkovým písmom v čiernej máte k dispozícií u nás! Rovnako nájdete aj staničné hodiny v prepracovanejšom parížskom štýle. Takéto hodiny prepožičajú Vášmu zariadeniu šarm starších čias. Ak obľubujete štýl vintage, nečakajte na nič! Objednajte si svoje hodiny u nás. 

Naše Hodiny sú veľmi spoľahliví ,,ukazovač času”. Strojčeky našich hodín sú spoľahlivé a stačí Vám malá batéria, ktorú musíte vymieňať len zriedka. Hodiny môžu byť vybavené aj signalizátorom, ktorý Vás upozorní na určitý čas. Takéto hodiny sú veľmi vhodné vtedy, keď sa opäť musí posúvať čas. Vďaka signálu, ktorý hodiny vydávajú je zaručené, že ich nezabudnete prestaviť

Materiály

Sklo je veľmi obľúbené pri mnohých modeloch. Pri nových modeloch sa však sklo ako materiál začína používať čo raz menej. Do popredia sa dostávajú čoraz netradičnejšie materiály, ako napríklad kamienky, ktoré sa zasadzujú priamo do hodín. Nástenné hodiny vyrobené z prírodného kameňa ako je bridlica v čiernej s číslami v kontrastnej farbe pôsobia veľmi luxusne, ale aj moderne. Vďaka takýmto materiálom sa hodiny môžu stáť unikátom vo Vašej obývacej izbe. V našej ponuke nájdete široký výber hodín vyrobených z rôznych materiálov. Všetky naše hodiny, ktoré sú určené na stenu sú vyrobené  z ľahkých materiálov, aby sa zabezpečilo ich bezproblémové zavesenie.

Nepríďte už nikdy neskoro! S nami to dokážete…

Na našej internetovej stránke nájdete nástenné hodiny v rôznych štýloch, farbách a vyrobené z rôznych materiálov a samozrejme aj rôznych značiek. Prezrite si našu ponuku a určite v nej nájdete správne hodiny pre každú miestnosť vo Vašom dome a za výhodné ceny. Určite si vyberiete, či už uprednostňujete moderné interpretácie klasických kukučkových hodín alebo minimalistický štýl hodín. Na našej stránke nájdete okrem hodín na stenu aj široký výber stolných hodín, či budíkov. Nechajte si preto pohodlie a čas a prehliadnite si všetky kategórie a zaručene nájdete niečo, čo sa Vám hodí.

Nakúpte Vaše hodiny pohodlne

Našli ste niečo, čo sa Vám ideálne hodí domov? Postačí jeden jediný klik a tovar umiestnite do Vášho virtuálneho košíka. Potom postačí už len dokončiť Vašu objednávku a o ostatné sa my postaráme. Vašu objednávku vybavíme čo najskôr a tovar Vám bude doručený k Vám domov na Vami zadanú adresu. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte zákaznícky servis prostredníctvom online chatu, e-mailu alebo telefonicky. Naši operátori Vám radi zodpovedia Vaše otázky a vyriešia Vaše problémy. Ak chcete byť pravidelne informovaný o novinkách, zaregistrujte sa u nás a budete pravidelne informovaný prostredníctvom newslettera. Prajeme Vám príjemne strávený čas pri nakupovaní u nás.