Znížená cena 592,00 € Bežná cena 884,00 €
Skladom u dodávateľa
Kód produktu 77416
Rozmery
Výška: 42 cm
Hľbka: 69 cm
Šírka: 122 cm

Ručne vyrobený extravagantný konferenčný stolík

 

Tento klenot sa stane skutočnou ozdobou vašej obývačky. Organicky tvarovaný konferenčný stolík sa celý skladá z povrchu, ktorý pripomína jemnú štruktúru listu. Nespočetné jemné rozvetvenia vytvárajú teleso, ktoré vďaka mnohým priehlbinám pôsobí ľahko a jemne. Každý konferenčný stolík do obývačky sa vyrába ručne a je to nádherný jedinečný kus, ktorý vyžaruje elegantný šmrnc a nádych extravagancie.

Skombinujte si svoj moderný konferenčný stolík podľa svojho vkusu. Asymetrický tvar stolíka mu dodáva veľmi osobitý vzhľad, ktorý šikovne nadväzuje na organický dizajn povrchu a pokračuje v ňom. Napriek lesklému zlatému povrchu sa zdá, že stolík má auru inšpirovanú prírodou, vďaka čomu upúta pozornosť v každej obývačke. Opulentný dizajn stolíka pôsobí sám o sebe, nemusíte ho kombinovať s množstvom dekorácií, aby ste vytvorili pôsobivý zážitok z bývania. Máte tiež úplnú voľnosť pri výbere pohovky - tmavá pohovka sa ku konferenčnému stolíku hodí rovnako dobre ako svetlá.

Poznámka: Táto položka je dôkladne ručne vyrobená! Drobné nepravidelnosti a odchýlky vo veľkosti a hmotnosti sú preň charakteristické a robia každý kus nezameniteľným unikátom. Tieto vlastnosti však nijako nenarúšajú funkciu stola a nepredstavujú dôvod na reklamáciu.

Viac informácií
Rozkladací stôlNie
Farbazlatá
Materiálzliatina kov - hliník
Výška42
Hĺbka69
Šírka122
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené