Znížená cena 216,00 € Bežná cena 322,00 €
Skladom u dodávateľa
Kód produktu 76682
Rozmery
Výška: 40 cm
Hľbka: 50 cm
Šírka: 100 cm
Váha
20 kg

Konferenčný stolík Marko

V našej kategórii ponúkame konferenčné stolíky a medzi nimi sa vyznačuje stolík Marko s dĺžkou 100 cm. Tento stolík je špeciálne navrhnutý pre konferenčné miestnosti, obývacie izby alebo salóny. Jeho veľkosť je približne 100 cm x 40 cm x 50 cm (ŠxVxH), čo poskytuje dostatok priestoru pre usporiadanie časopisov, kníh alebo občerstvenia.

Konferenčný stolík do obývačky je obzvlášť funkčný vďaka integrovanej zásuvke, v ktorej si môžete uschovať rôzne drobnosti a zachovať poriadok v miestnosti. Stolík je vyrobený z kvalitného masívneho dreva - indický palisander, ktoré je lakované, aby sa zabezpečila jeho dlhá životnosť a chránilo ho pred poškodením. Prírodná farba stolíka dodáva priestoru príjemnú a prirodzenú atmosféru. Vzhľadom k tomu, že ide o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky, hrbolčeky alebo malé rozmerové odchýlky, čo však dodáva stolíku jedinečný charakter a osobnosť.

Stolík Marko je nielen praktický, ale aj elegantný kus nábytku. Jeho jednoduchý a prírodný dizajn sa hodí do rôznych interiérov a dodáva im štýlový vzhľad. Vďaka svojej pevnej konštrukcii a kvalitným materiálom je tento stolík odolný a trvanlivý. Konferenčný stolík Marko 100 cm - v príordnej farbe je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu funkčnosti, prirodzeného dizajnu a kvality. 

Keďže je použitý prírodný materiál, každý kus môže byť jedinečný čo sa môže prejavovať vo farebných nedokonalostiach a iných nerovnostiach.

Viac informácií
Rozkladací stôlNie
Farbaprírodná
Materiálmasívne drevo palisander
Výška40
Hĺbka50
Šírka100
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené