Znížená cena 148,00 € Bežná cena 221,00 €
Skladom u dodávateľa
Kód produktu 77427
Rozmery
Výška: 33 cm
Hľbka: 62 cm
Šírka: 62 cm

Krása mramoru


Absolútnym lákadlom tohto extravagantného konferenčného stolíka je bezpochyby pôsobivá stolová doska zo zeleného mramoru. Starostlivo vyleštený mramor sa leskne ako žiadny iný prírodný produkt a odhaľuje svoju individuálnu štruktúru, ktorá sa vyvíjala tisíce rokov v histórii Zeme. Početné zelené odtiene mramoru akoby sa navzájom prelínali ako oblaky a vytvárali jedinečný vzor, vďaka ktorému je každý stolík jedinečný. Každý stolík do obývačky inšpiruje veľmi individuálnym farebným vzorom a autentickými vlastnosťami kameňa, ako sú drobné nerovnosti alebo inklúzie.

Veľká okrúhla mramorová doska je podopretá filigránskym kovovým rámom v zlatom vzhľade. Kombinácia ručne vyrobenej kamennej dosky a jemného rámu znamená, že stôl napriek svojej impozantnej prítomnosti nepôsobí objemne. Ak sa neviete nabažiť jedinečného vzhľadu zeleného mramoru, odporúčame vám skombinovať tento moderný konferenčný stolík so zodpovedajúcim príručným stolíkom. Vaša obývacia izba sa tak premení na harmonicky zariadené miesto plné elegancie a najvyššej kvality.

Každá stolová doska sa vyznačuje svojim individuálnym zrnom a tým pádom každý produkt môže byť jedinečný, čo sa môže prejavovať aj vo farebných nerovnostiach a nedokonalostiach.
Ø dosky stola: 60 cm

Viac informácií
Rozkladací stôlNie
Vrchná doska2 cm
Farbazelená, zlatá
Materiálmramor, kov
Výška33
Hĺbka62
Šírka62
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené