Znížená cena 408,00 € Bežná cena 680,00 €
Skladom posledný kus
Kód produktu 2676
Rozmery
Výška: 105 cm
Hľbka: 70 cm
Šírka: 85 cm
Váha
10 kg
Exkluzívne, elegantné kreslo CHESTERFIELD OLD VINTAGE v hnedej farbe prinesie do vášho interiéru nádych "starých" dôb. Kreslo svojím dizajnom pripomína "vintage" štýl. Kreslo nie len dobre vyzerá ale zabezpečí vám aj pohodlné sedenie pre váš relax.

Kreslo ušiak Chesterfield pre atmosféru v anglickom štýle bývania!

Toto klasické kreslo ušiak Chesterfield, potiahnuté kvalitným poťahom z mikrovlákna, vás bude inšpirovať! Pre nábytok tohto dizajnu sú typické zakrivené podrúčky, "uši", prešívanie gombíkov ako aj nitový lem a krásne tmavé zakrivené nohy. Vďaka pohodlnému čalúneniu je vintage kreslo obzvlášť rozkošné! Svojím tvarom pripomína obľúbené klubové stoličky. Urobte dojem na priateľov a rodinu s týmto ušiakovým kreslom Chesterfield. Kreslo, pohovka alebo taburetka tohto štýlu, či už z pravej kože alebo imitácie kože, vždy zaujme svojim nadčasovým, luxusným dizajnom a odolnosťou. Vo svojej antickej hnedej vyzerá obzvlášť klasicky. Skombinujte ho s ďalšími pohovkami alebo koženými kreslami zo série Chesterfield od bighome.sk.

Exkluzívne, elegantné a relaxačné kreslo do obývačky CHESTERFIELD OLD VINTAGE v hnedej farbe prinesie do vášho interiéru nádych "starých" dôb. Kreslo svojím dizajnom pripomína "vintage" štýl. Kreslo nie len dobre vyzerá ale zabezpečí vám aj pohodlné sedenie pre váš relax.

Viac informácií
Nosnosť 120 kg
Štýltradičný
Šírka sedenia 50 cm
Hĺbka sedenia 50 cm
Výška sedenia 45 cm
KrajinaNemecko
Farbahnedá
MateriálPolyester
Výška105
Hĺbka70
Šírka85
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené