Znížená cena 91,00 € Bežná cena 152,00 €
Skladom 2 ks
Kód produktu 77300
Rozmery
Výška: 56 cm
Hľbka: 30 cm
Šírka: 90 cm

Lavica Skarlet 90 cm v zelenej farbe je jednou z najpôsobivejších kúskov nábytku v retro štýle, dostupných na trhu. Táto nádherná lavica prináša do vášho domova pôvabnú kombináciu zamatového materiálu, klasického dizajnu a jemných zlatých nožičiek, čím okamžite pritiahne pozornosť každého, kto prekročí váš prah.

Jedným z hlavných atribútov tejto lavice je jej zamatový povrch. Zamat je materiál, ktorý okamžite vytvára pocit luxusu a elegancie. Jeho hladkosť a mäkkosť pôsobia veľmi príjemne na dotyk, zároveň vytvárajúc pocit teplého objatia. Zelená farba dodáva lavice Skarlet živý vzhľad a skvelo sa hodí do rôznych interiérových štýlov.

Retro štýl lavice Skarlet je inšpirovaný minulými desaťročiami a dodáva vášmu domovu šmrnc a štýl. Jeho krivky a tvarovanie odkazujú na dobu, keď boli elegantné a extravagantné kusy nábytku na dennom poriadku. S touto lavicou môžete vytvoriť retro autentickú atmosféru a vrátiť sa do čias, kedy bola jedinečná elegancia nábytku neodmysliteľnou súčasťou každého interiéru.

Zlaté nožičky lavice Skarlet  majú zásadný vplyv na jej celkový vzhľad. Tieto elegantné nožičky zlatej farby pridávajú lavici vznešený a luxusný nádych. Zlatá farba sa skvele dopĺňa so zelenou farbou lavice a vytvára vizuálnu harmóniu. Nožičky tiež poskytujú stabilitu a pevnosť, čím zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť lavice. Lavica Skarlet 90 cm - zelená je vynikajúcim doplnkom každého interiéru, kde chcete pridať štýl, eleganciu a dotyk luxusu. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú radi retro štýl a zároveň sa neboja vyniknúť.

Viac informácií
Rozkladací stôlNie
Farbazelená
Materiálzamat, polyester, drevo
Výška56
Hĺbka30
Šírka90
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené