Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

10 Dôvodov prečo investovať do domáceho poplašného systému

10 Dôvodov prečo investovať do domáceho poplašného systému

Bezpečnosť vášho domova a rodiny by mala byť vašou prioritou číslo jeden, či už ste doma alebo niekde inde. Za 10 rokov sa domáce poplašné systémy v mnohom zlepšili. V súčastnosti dokážu omnoho viac, než len odplašiť nevítaných votrelcov. Počnúc privolaním personálu v prípade núdze až po ovládanie osvetlenia vaším smartfónom, domáci poplašný systém by sa mal nachádzať v každom dome. Predstavujeme vám 10 dôvodov, prečo by ste v dnešnej dobe mali investovať do domáceho poplašného systému.

1.) Poplašné systémy pre apartmány: Či už bývate v dome alebo apartmáne, bezpečnosť je prvoradou záležitosťou pre každého z nás. Ak bývate v apartmáne, domáci alarm vám pomôže udržať vašu rodinu v bezpečí a dopraje vám pokoj na duši.

2.) Váš dome je chránený nepretržite: Majitelia domov často zabúdajú, že nemôžu dohliadať na svoje domovy 24 hodín denne. Keď odchádzate do práce, alebo do obchodu, za tých 15 minút sa môže stať čokoľvek! Váš domáci alarm dohliada na váš domov nepretržite.

3.) Monitorovanie súčasťou alarmu: Domáci poplašný systém môže ponúknuť viacero služieb v závislosti na tom, kde sa nachádzate. Monitorovací systéme sleduje signál pre poplach, ale poniektoré systémy obsahujú ohlasovací panel alebo odposluch umiestnený vo vnútri domu. Tie sa zameriavajú na odpočúvanie poplašného signálu v momente, keď je spustený alarm. Nechali ste si svoje kľúče doma? Môžete zavolať a deaktivovať domáci poplašný systém bez toho, aby ste otvorili dvere!

4.) Privolajte personál v prípade núdze jediným dotykom: Mnoho poplašných systémov je vybavených gombíkom, vďaka ktorému môžete jediným stlačením privolať požiarnikov, sanitku alebo políciu. Je to neoceniteľná výhoda v prípade, že musíte rýchlo opustiť dom, alebo sa venovať chorému alebo zranenému človeku vo vašom dome. Väčšina bezpečnostných spoločností zareaguje zaslaním potrebného personálu v priebehu niekoľkých minút po tom, čo po spustení alarmu neobdržia žiadnu reakciu.

5.) Nižšia poistka pre majiteľov domov: Ak ste vlastníkom domu, môžete od svojej poisťovne získať zľavu. Domy, ktoré majú domáci poplašný systém, majú podľa poisťovní nižšiu rizikovosť ako domy bez domáceho alarmu. Overte si u svojej poisťovne, či poskytne aj vám nejakú zľavu.

6.) V súčastnosti môžete svoj poplašný systém ovládať diaľkové ovládanie systémov: Zabudli ste pred odchodom zapnúť klimatizáciu? Zdržali ste sa v práci dlhšie než ste čakali a potrebujete zapnúť v dome osvetlenie? Overte si, či vaša bezpečnostná firma náhodou neponúka službu monitorovacieho systému domu. Tá môže ovládať všetko od klimatizácie/ vykurovacieho systému až po ovládanie interiérových a exteriérových svetiel.

7.) Odplašte nevítaných votrelcov: Často krát len samotná prítomnosť znak alarmu vo vašom dvore alebo samolepka na dverách alebo prednom okne odplaší votrelcov. Vďaka nim si votrelec dvakrát premyslí, či sa o niečo pokúsi.

8.) Možnosť odpísania daní pre malých podnikateľov: Ak ste malý domáci podnikateľ, možno budete mať možnosť odpísať si náklady na poplašný systém vášho domu zo svojich daní. Overte si aké sú miestne/federálne zákony týkajúce sa daní, a či sa dajú uplatniť na váš dom a obchod.

9.) Prístup vďaka internetu a smartfónu: Niekoľko bezpečnostných spoločností dávajú svojim zákazníkom možnosť prístupu k domácemu poplašnému systému využitím internetu a smartfónu. To vám umožní diaľkovo aktivovať/deaktivovať váš alarm, zistiť kedy vaše deti prišli domov a podobne.

10.) Domáci poplašný systém môže pomôcť aj vašim susedom: V mnohých susedských štvrtiach vrátane apartmánov sa nevie, kedy prichádzate a odchádzate z domu. Ak si však dáte inštalovať poplašný systém, vaši susedia budú okamžite vedieť, kedy nastane naliehavá situácia. To je výnimočne dôležité pre bezpečnosť vás aj vašich susedov, ktorí budú okamžite upovedomení, ak sa vo vašej budove alebo susedstve nachádzajú vlamači

Vlastniť domáci poplašný systém je skvelým nápadom pre každý dom. Využite týchto 10 tipov a rozhodnite sa na základe svojho vlastného prieskumu, či využijete domáci alarm aj pre svoju rodinu. Väčšina majiteľov domov, ktorí sa rozhodli investovať do domáceho poplašného systému vám povedia, že to boli dobre minuté peniaze. Koniec koncov, nemôžete oceniť bezpečnosť vášho domu a rodiny. A čo vy, čitatelia magazínu Bighome? Máte vo svojom dome poplašný systém? Povedzte nám o jeho výhodách a nevýhodách. Veľmi radi by sme si vypočuli váš názor.

Zdroj: Freshome


6. januára 2017 od Lucia P. #invsetícia, #poplašný systém V kategórii: Poradňa