Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Ako dramaticky zdokonaliť váš priestor: dekoračná drevená stena Stikwood

Ako dramaticky zdokonaliť váš priestor: dekoračná drevená stena Stikwood

V troch jednoduchých slovách sa dá vyjadriť prečo je práve Stikwood zábavným projektom pre domácich kutilov. Vyznačuje sa schopnosťou vytvoriť ilúziu dreveného obloženia na mieru a pri tom vás to stojí len zlomok jeho ceny a potrebného času na jeho realizáciu. Naplánuj. Strhni. Prilep. Sakramento, firma sídlaca v Kalifornii (ktorá ma rovnaké meno ako produkt) je svojím produktom strhni-a-prilep na čele novej vlny trendov a vytláča zložité a ťažko použiteľné postupy. Tenké dosky Stikwood z pevného dreva môžu byť aplikované na čisté a suché steny ako kulisy, ktoré svojím vzhľadom siahajú od rustikálneho po moderný dizajn. Aby sme to zhrnuli, drevené dosky hrubé 1/8 palca sa môžu prilepiť na čistý a hladký povrch za pomoci lepiacich pásikov, ktoré sú pri výrobe vsadené na spodnú stranu lišty. Bonusové body predstavujú recyklácia a opätovné využitie dreva, bez akýchkoľvek prchavých organických látok –je to tá najlepšia voľba pre tých, ktorí sú citliví na pachy a to, aby boli produkty vyrobené v USA.


peel-stick-wood

"Pre daný produkt hľadáme zvetrané drevo s charakterom a istým vekom a potom ho ohobľujeme na dosky s hrúbkou 1/8 palca. Nakoniec aplikujeme lepivé pásy" vysvetľuje postup pri výrobe obloženia stien tvorca Stikwood, Jerry McCall. Stikwood sú skutočné drevené lišty, ktoré vám dokážu poskytnúť jedinečnú a autentickú remeselnú drevenú stenu. Hoci nie je určený na podlahy, tento produkt môže byť prakticky aplikovaný na akýkoľvek plochý povrch vrátane: stien, dverí a nábytku.

restaurant-hock-farm-remodelistapeel-stick-wood big screen tvpeel-stick-wood sofapeel-stick-wood bedroomOriginal-Laurie-March-ODOC-bedroom-wallLaurie-March-stikwood-wall-panels-no-resize_s4x3Laurie-March-stikwood-wall-diagram-no-resize_s4x3 Draft a Designstikwood different woodsstikwood different woods 2Original-ODOC-Laurie-March-peeling-stikwood-wall_s4x3_lgOriginal-ODOC-Laurie-March-cut-stikwood_s4x3_lgOriginal-ODOC-Laurie-March-people-hang-stikwood-wall_s4x3_lgLaurie-March-apply-stikwood-wall-no-resize_s4x3

zdroj: freshome

13. januára 2016 od Lucia P. #drevena stena, #dekorácie, #dekoracny V kategórii: Inšpirácie
Martin 24. februára 2016 at 10:40
Zdravim,
Kde sa to da zohnat na svk? alebo nieco podobne?
zamiloval som sa do stikwood :)
darina 11. júna 2016 at 19:26
Príjemný deň prajem, zaujíma ma to, čo Martina. Kde to zoženiem. Vďaka.
Daniela Mikušíncová 28. októbra 2016 at 16:52
Zdravím, ja si tiež poprosím informáciu, kde sa to dá kúpiť na Slovensku.