Magazín

Swipe to the right

Apartmán v Španielsku s nápadmi pre malé priestory

Apartmán v Španielsku s nápadmi pre malé priestory

Renovácia Apartmánu v Alfinach od spoločnosti rh Studio bola odpoveďou na sťažnosti mladej dvojice na malé priestory, ktoré im už nevyhovovali. Moderný minimalistický dizajn maximálne využíva všetkých 753 štvorcových stôp.

Pri vstupe do apartmánu sa dostanete do malej ale jednoduchej kuchyne. Rh Stidio tu využilo inovatívny otočný pult, na ktorom môžu majitelia krájať zeleninu, alebo ho otočiť a získať tak viac otvorený priestor. Obývačka sa taktiež vyznačuje efektívnym využitím priestoru, nakoľko televízny stolík a konferenčný stolík slúžia aj ako odkladací priestor.

Feature

Odstránením stien a uložením bielej podlahy v celom byte a na terase uplatnili architekti koncept otvoreného dizajnu. Bielu farbu uplatnili takmer v každom aspekte dizajnu, čo je prirodzená voľba ak chcete dosiahnuť aby sa priestor zdal väčší vďaka odrazu svetla.

Bežný obývací priestor plynule prechádza do terasy. Obe časti oddeľujú posuvné sklenené dvere, ktoré sa tiahnu od stropu až po zem. Táto časť slúži ako relaxačná terasa, jedálenská časť a práčovňa, ktorá pri tom nevyzerá preplnene alebo otrepane. Príkladom sú práčka a sušička, ktoré sú schované za drevenými posuvnými dverami vyzerajúcimi ako moderná okrasná stena. [Fotografie a informácie boli poskytnuté spoločnosťou Design Milk]

Outdoor space

Couch outside

Accent wall

Glass wall

Storage in TV stand

Streamlined kitchen

ZDROJ: Freshome

12. februára 2018 od Lucia P. V kategórii: Inšpirácie