Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Apartmán V01: spojenie farby a moderného dizajnu

Apartmán V01: spojenie farby a moderného dizajnu

dontDIY vytvoril dizajn bytu Apartmán V01. Je to veselý príbytok nachádzajúci sa v starej budove v Sofii (Bulharsko), ktorý spája farby s najnovšími dizajnérskymi riešeniami. Hlavným cieľom tohto projektu bolo maximalizovať množstvo prirodzeného svetla vo vnútri izieb a celkovo vytvoriť pohodlný priestor pre život. Kreatívne úložné priestori nájdete v celom byte. Dokonca i vstavaná kuchyňa sa dá skryť za biele posuvné dvere vyrobené z lepenky, ktoré vizuálne pozdvihujú obývaciu izbu.

design modern home

Spoločenská zóna je farebná, priateľská a plná inšpiratívnych prvkov: "Malý krb je vstavaný do veľkej bielej skrine nachádzajúcej sa pozdĺž najtmavšej steny v izbe, ktorá taktiež zahŕňa chladničku a klimatizáciu. Uprostred obývacej izby nájdete lepenkový stôl vyrobený na mieru, ktorý slúži buď ako pracovný alebo jedálenský stôl. Jemne modrá škandinávska pohovka je umiestnená pred bielou tehlovou stenou a veľkým oknom, a ponad ňou sa vznáša čierna otáčavá lampa Jean Prouve Vitra. Biela stena oproti zóny na sedenie slúži ako obrazovka pre projektor." Našli ste ďalšie detaily, ktoré sa vám zdajú byť očarujúce? (Fotografie: Asen Emilov)

modern home (3)modern home (4)modern home (5)modern home (6)modern home (7)modern home (8)modern home (9)modern home (10)modern home (13)modern home (14)modern home (15)modern home (16)modern home (18)modern home (19)zdroj: freshome

15. septembra 2015 od Adriana Š. #Sofia, #Bulharsko, #moderny, #byt, #dontDIY V kategórii: Architektúra a Dizajn