Mesačné archívy: November 2020

 1. Ako sa dá skrášliť vonkajšie priestranstvo domu kvetináčmi

  Ako sa dá skrášliť vonkajšie priestranstvo domu kvetináčmi

  Ak hľadáte finančne nenáročný spôsob ako ozdobiť vašu verandu a dodať jej farbu a všestranné využitie, riešením vášho problému sú kvetináče.

  Čítaj viac »
 2. Pocta originality v architektúre: Pentagonický dom

  Pocta originality v architektúre: Pentagonický dom

  Nedávno dokončený vďaka Kazuya Morita Architecture, pentagonický dom vzdoruje klasickým symetriám domu. Tento originálny dom bol špeciálne navrhnutý pre mladý pár a nachádza sa v blízkosti japonského mesta Nagoya.

  Čítaj viac »
 3. Ako si správne vybrať relaxačnú vaňu pre váš domov

  Ako si správne vybrať relaxačnú vaňu pre váš domov

  Či už sa snažíte dať si pauzu od všetkého, alebo uvoľniť svoje boľavé svaly, nič nie je lepšie ako relax vo veľkej vani. Už celé roky vaňa symbolizuje miesto pre relaxáciu a obnovu. Aj keď ideálna vaňa nie je pre každého rovnaká, myšlienku by ste mali klásť na to, čo by ste vybrali, ak by ste mali možnosť.

  Čítaj viac »
 4. Kreatívna renovácia: Moderne s aspektom ranča od Hufft Projects

  Kreatívna renovácia: Moderne s aspektom ranča od Hufft Projects

  Nachádzame sa v Leawoode v Texase, kde prebehol projekt Moderne s aspektom ranča. Ide o prevratný renovačný projekt v existujúcom dome v štýle ranča. Projekt navrhol Hufft Projects, v ktorom ide o zachovanie toho najlepšieho a zvýraznenie starých prvkov, ktoré vytvárajú príjemný kontrast s novými prvkami.

  Čítaj viac »
 5. Lákavý byt v Moskve navrhnutý sklárskou umelkyňou

  Lákavý byt v Moskve navrhnutý sklárskou umelkyňou

  Kate Hume je úžasná interiérová dizajnérka, ktorá prelína moderný nábytok s ostrými detailmi a úžasnými sklenenými predmetmi. Byt pre pár s ich piatimi deťmi je ideálnym prostredím pre elegantné spojenie moderného nábytku s klasickým objektom.

  Čítaj viac »
 6. Ako vybrať ten správny nábytok do detskej izby?

  Ako vybrať ten správny nábytok do detskej izby?

  Nábytok v izbe vašich detí môže byť niekedy problém. Buď sa vám to páči alebo nepáči, alebo dieťa jednoducho rýchlo vyrastie a ani jeden z vás si to neužije. V posledných rokoch, výrobcovia nábytku vynakladajú väčšie marketingové a výrobné úsilie na výrobu nábytku do detskej izby.

  Čítaj viac »
 7. Úžasný dom v Austrálii obklopený bohatou vegetáciou

  Úžasný dom v Austrálii obklopený bohatou vegetáciou

  Kombinácia zaujímavej zmesi tvrdého kameňa a bohatej vegetácie bola vybratá ako to správne miesto pre stavbu Domu K3. Táto úžasná štruktúra v Sydney v Austrálii vymodelovaná predstavivosťou spoločnosti Bruce Stafford Architekti čerpá svoju silu o okolitých rastlín, ktoré ju chránia.

  Čítaj viac »
 8. Útulný prázdninový dom na pláži: Šindľový dom v Anglicku

  Útulný prázdninový dom na pláži: Šindľový dom v Anglicku

  Projekt spoločnosti Alain de Botton's Living Architecture sa posunul do ďalšej fázy nedávnym vybudovaním a dokončením druhého domu určeného ako dovolenkové útočište. Šindľový Dom pochádzajúci od spoločnosti NORD Architektúra sa nachádza na krásnej pláži v Dungenesse

  Čítaj viac »
 9. Minimalistická architektúra a pútavý výhľad: Hotel Juvet Landscape

  Minimalistická architektúra a pútavý výhľad: Hotel Juvet Landscape

  Hotel Juvet Landscape, nachádzajúci sa v srdci nádherného lesa na brehu rieky Valdolla v Nórsku, bol navrhnutý spoločnosťou Jensen & Skodvin Arkitektkontor (JSA). Tento nezvyčajný hotel pozostáva zo siedmich samostatných budov, z ktorých každá má jednu alebo dve presklené steny.

  Čítaj viac »
 10. Ako vytvoriť z nástenného umenia centrálny bod pozornosti v miestnosti

  Ako vytvoriť z nástenného umenia centrálny bod pozornosti v miestnosti

  Už ste si niekedy zakúpili nástenné umenie len aby ste si uvedomili, že v izbe nevynikne tak, ako ste si predstavovali? Často krát kupujeme nástenné umenie samostatne ako také, bez ohľadu na to, ako bude vyzerať v miestnosti, alebo ako ho budú naši hostia vnímať pri vstupe do priestoru.

  Čítaj viac »
Page
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené