Mesačné archívy: Marec 2022

 1. 4 jednoduché vylepšenia kuchyne, ktoré stihnete realizovať za víkend

  4 jednoduché vylepšenia kuchyne, ktoré stihnete realizovať za víkend

  Majitelia nehnuteľností pozor: Nedávny prieskum realizovaný časopisom Remodeling Magazine priniesol neočakávané novinky týkajúce sa populárnych vylepšení domácnosti. Zistilo sa, že vylepšenia kuchyne nezískavajú rovnakú návratnosť investícií ako v minulosti.

  Čítaj viac »
 2. 5 cenovo dostupných spôsobov ako dosiahnuť luxusne vyzerajúci domov

  5 cenovo dostupných spôsobov ako dosiahnuť luxusne vyzerajúci domov

  Zmeniť váš domov na luxusne pôsobiace útočisko sa na prvý pohľad zdá ako drahý a neuskutočniteľný cieľ. Pri slove „luxus“ sa nám v predstave vynorí honosný nábytok a drahá výzdoba, ale skutočnosť môže byť iná.

  Čítaj viac »
 3. Prímorská chata pod polárnou žiarou

  Prímorská chata pod polárnou žiarou

  Na pobreží Nórska navrhla spoločnosť Asante Architecture & Design dom, ktorý splýva so svojím okolím. Klientom bol šéfkuchár, ktorého želaním bol domov v úplnej harmónii s okolitou prírodou a ktorý by mu poskytol útočisko pred zvyškom sveta.

  Čítaj viac »
 4. Divadlo spisovateľov vytvorilo moderné kultúrne centrum na predmestí Chicaga

  Divadlo spisovateľov vytvorilo moderné kultúrne centrum na predmestí Chicaga

  Divadlo spisovateľov v meste Glencoe v Illinois dokončené spoločnosťou Studio Gang ponúka svojej komunite moderné kultúrne centrum s inovatívnymi priestormi pre vystúpenia.

  Čítaj viac »
 5. Tvorivé štúdio v lone prírody

  Tvorivé štúdio v lone prírody

  Spoločnosť FLOAT Architectural Research and Design navrhla toto malé tvorivé štúdio pre profesora filozofie a zároveň spisovateľa píšuceho o prírode. Nájdete ho na maličkom pozemku, kúsok od rieky Marys v Oregone, Spojené štáty. Profesor, ktorý sám priložil ruku k dielu, si dal túto maličkú šopu vyrobiť na mieru ako svoje útočisko, v ktorom môže pokojne tvoriť a písať.

  Čítaj viac »
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené