Mesačné archívy: Máj 2022

 1. Sprievodca pre tých, ktorí sa prvý raz nasťahujú do nájmu

  Sprievodca pre tých, ktorí sa prvý raz nasťahujú do nájmu

  Blahoželáme! Sťahovanie do vášho prvého apartmánu je dôležitý životný krok. Ako nový nájomca budete plný nadšenia a zároveň si uvedomíte, že váš život sa výrazne mení. Ak z tohto kroku máte obavy, nemáte sa čoho báť: zhromaždili sme pre vás dôležité rady pre prvých nájomcov.

  Čítaj viac »
 2. 3 Šikovné vylepšenia vášho domova, ktoré ušetria vaše peniaze

  3 Šikovné vylepšenia vášho domova, ktoré ušetria vaše peniaze

  Budúcnosť je už tu. Vyvíjame lietajúce a samoriadiace autá, ktoré nás budú voziť. Máme množstvo digitálnych asistentov, ktorí sú nám kedykoľvek k dispozícii. Virtuálna realita sa stáva bežnou vecou. S technológiou ktorá neustále prichádza s novými inováciami preto nie je žiadnym prekvapením, že máme aj niekoľko šikovných vynálezov pre naše domovy.

  Čítaj viac »
 3. Ako si vybrať moderný záhradný nábytok pre vašu terasu

  Ako si vybrať moderný záhradný nábytok pre vašu terasu

  Či sa už snažíte nájsť inšpiráciu pre váš dvor alebo ste pripravení zariadiť vašu terasu alebo verandu nábytkom, výber moderného záhradného nábytku by mal byť prioritou na vašom zozname. Pohodlný nábytok kde si môžete oddýchnuť, zabávať hostí alebo večerať vám umožní užívať si okolie vášho domu a čo viac, váš domov bude vyzerať úžasne.

  Čítaj viac »
 4. Umelecký ateliér v Paríži premenený na rodinný apartmán

  Umelecký ateliér v Paríži premenený na rodinný apartmán

  Ateliér Wilda premenil parížsky umelecký ateliér, ktorý patril maliarovi menom Pierre Lemaire (1920-2007) na moderný rodinný apartmán.

  Čítaj viac »
 5. 5 Tvorivých nápadov na steny s lesnou scénou

  5 Tvorivých nápadov na steny s lesnou scénou

  Dizajn umeleckých stien sa stal v posledných rokoch obrovským trendom. Od geometrických vzorov až po realistické umenie, tieto výrazné steny sa hodia k akémukoľvek štýlu domova. Či už využijete farbu alebo tapetu, dobrý dizajn dodá miestnosti vďaka svojej zaujímavosti na hodnote. Jedným z najlepších spôsobov ako využiť tento trend dizajnovej steny je začlenenie steny s lesnou scénou.

  Čítaj viac »
 6. 5 spôsobov ako zlepšiť organizáciu vašej komory

  5 spôsobov ako zlepšiť organizáciu vašej komory

  Určite ste to už videli: fotografie krásnej komory, všetky police plné jasne označených sklenených pohárov a úhľadne zoradených nádob. Na obrázku sa zdá, akoby priam odpudzovali prach a chaos.

  Čítaj viac »
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené