Mesačné archívy: September 2022

 1. Najdôležitejšie predmety v ktorejkoľvek kuchyni

  Najdôležitejšie predmety v ktorejkoľvek kuchyni

  Bez ktorej miestnosti vo vašom dome by ste sa nedokázali zaobísť? S výnimkou kúpeľne pravdepodobne neexistuje miestnosť, ktorá by zabezpečila pohodlie vašej rodiny lepšie, než kuchyňa. Tá je často považovaná za srdce domu.

  Čítaj viac »
 2. Čo určuje štýl domu: Súčasný dom

  Čo určuje štýl domu: Súčasný dom

  Pre mnohých je termín “súčasný" veľmi ťažké definovať, pretože sa neustále vyvýja, aby vyhovoval dnešnému kontextu. To isté môžeme povedať o modernej architektúre. Sme tu však na to, aby sme raz a navždy dodali tomuto termínu vzhľad. Pokračujte v čítaní a zistite ako určiť tento štýl architektúry ako aj to, čo ho odlišuje od ostatných štýlov.

  Čítaj viac »
 3. Pravda alebo lož? Odhalenie dizajnérskych pravidiel

  Pravda alebo lož? Odhalenie dizajnérskych pravidiel

  “Nikdy nerobte toto." “Nikdy neurobte tamto." Všetci sme už počuli, že by sme sa mali držať určitých pravidiel týkajúcich sa farieb, nábytku, povrchových úprav a doplnkov. Ktoré z nich stále platia a koľko z nich malo v minulosti zmysel, avšak v súčasnosti už stratilo svoje opodstatnenie? Oslovili sme niekoľkých odborníkov, aby nám pomohli oddeliť skutočnosť od fikcie.

  Čítaj viac »
 4. Spoločnosť Delta Children predstavila zariadenie do detskej izby, ktoré je elegantné a cenovo dostupné

  Spoločnosť Delta Children predstavila zariadenie do detskej izby, ktoré je elegantné a cenovo dostupné

  Zariadiť dobre navrhnutú detskú izbu môže byť zložité. Na jednej strane chcete vytvoriť atraktívny a prakticky navrhnutý priestor. Na druhej strane nemá zmysel investovať do nábytku obrovskú sumu, nakoľko vaše dieťa vyrastie a o niekoľko rokov ho už nebude potrebovať.

  Čítaj viac »
 5. 7 Vecí, ktoré treba skontrolovať pri kúpe nového domu

  7 Vecí, ktoré treba skontrolovať pri kúpe nového domu

  Hľadanie a kúpa nového domu znamená všímať si viac než len čerstvý náter farby, ale aj zisťovať, či nie sú potrebné veľké opravy alebo či stavba nemá iné, skryté závady.  Čítaj viac »
 6. Nevyužité priestory: Ako využiť svoj domov na maximum

  Nevyužité priestory: Ako využiť svoj domov na maximum

  Povedzme si pravdu: niektorým priestorom vo vašom dome nevenujete vašu plnú pozornosť. Koniec koncov, nebudete predsa svojím hosťom ukazovať svoju skriňu na prádlo. Avšak aj keď daný priestor nie je v ukážkovom stave to ešte neznamená, že by nemal byť praktický. V skutočnosti niktoré z nevyužitých priestorov môžu byť v najviac užitočné.

  Čítaj viac »
 7. Pokojný dom nenáročný na údržbu v Amagansette v New Yorku

  Pokojný dom nenáročný na údržbu v Amagansette v New Yorku

  Spoločnosť MB Architecture dokončila návrh domu s názvom House in the Lanes. Jedná sa o modernú rezidenciu v Amagansette, NY s rozlohou 7 300 štvorcových stôp so skutočne inšpirujúcim pôdorysom. Zákazníci požadovali dom nenáročný na údržbu, ktorý by vydržal aj počas nasledujúcich desaťročí.

  Čítaj viac »
 8. 6 Návrhov ako obohatiť farebnú schému izby bez natierania stien

  6 Návrhov ako obohatiť farebnú schému izby bez natierania stien

  Ak chcete rok 2019 uvítať novým vzhľadom, môžete pre váš domov vyskúšať novú farebnú schému. Pohrať sa trocha s farbami je skvelý spôsob ako dodať priestoru nový život. Možno si už v duchu predstavujete obrovské zmeny ako je premaľovanie celej miestnosti alebo kúpu nového nábytku. V skutočnosti existuje niekoľko spôsobov ako obohatiť farebnú schému vášho domova, ktoré si nevyžadujú veľa práce.

  Čítaj viac »
 9. 4 Nápady ako maximálne využiť malý priestor

  4 Nápady ako maximálne využiť malý priestor

  Ak máte doma malý nevyužitý priestor, nájsť spôsob čo s ním urobiť môže byť trocha frustrujúce. Možno máte pocit, že čokoľvek robíte, priestor vždy vyzerá preplnene. Alebo nič čo tam dáte nevyzerá, že sa tam aj skutočne hodí. Vďaka tvorivému prístupu sa dokážete vyhnúť frustrácii a vytvoriť malý priestor, ktorý budete milovať.

  Čítaj viac »
 10. Sesterské zruby s výhľadom na Rocky Mountins v Colorade

  Sesterské zruby s výhľadom na Rocky Mountins v Colorade

  Spoločnosť Reneé del Gaudio architects dokončila dizajn projektu s názvom Big Cabin|Little cabin, ktorý sa na nachádza vo Fairplay v štáte Colorado. Dvojica zrubov je z jednej strany obklopená hustým lesom a z druhej sa otvára magickej okolitej krajine. Obrovské okná odhaľujú výhľad na pohorie Sangre de Cristo, Collegiate Peaks a rieku South Platte River.

  Čítaj viac »
Page
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené