Mesačné archívy: Január 2023

 1. Reorganizujte svoj priestor: ako si zamilovať miesto kde teraz žijete

  Reorganizujte svoj priestor: ako si zamilovať miesto kde teraz žijete

  Dopozerali ste maratón seriálov ako vylepšiť domov a je vám trocha clivo? Priali by ste si po návšteve nového bytu vašich priateľov zmeniť svoj dom? Stáva sa to aj lepším z nás. Nevýhodou sledovania internetových stránok alebo seriálov zameraných na vylepšenie domácností je to, že získate pocit že váš priestor má mnoho nedostatkov.

  Čítaj viac »
 2. Naša obývačka snov

  Naša obývačka snov

  V prípade obývacej miestnosti berieme niekedy ako samozrejmosť skutočnosť, že v tejto miestnosti strávime najviac aktívneho času. Je to priestor, ktorý slúži viacerým účelom a viacerým ľuďom. Obývačka je miesto pre zábavu a filmové večery.

  Čítaj viac »
 3. Sú pri predaji domu považované neutrálne farby ako je béžová za nudné?

  Sú pri predaji domu považované neutrálne farby ako je béžová za nudné?

  Aj keď je čierna farba považovaná za najmodernejšiu farbu bez ohľadu na rok, pri uvedení vášho domu na trh s nehnuteľnosťami je rozumnejšie využiť neutrálne farby ako sú béžová, sivá a tmavošedá. Niektorým ľuďom (vrátane mňa) sa tieto farby páčia bez ohľadu na to, či sú využité len za účelom predaja domu.

  Čítaj viac »
 4. Užitočné rady ako zariadiť malé miestnosti

  Užitočné rady ako zariadiť malé miestnosti

  Zariadiť malú miestnosť môže byť zložité. Môžete stráviť celé hodiny hľadaním inšpirácie prezeraním fotiek cez Pinterest, len aby ste prišli na to, že máte veľmi obmedzené možnosti ako ich uplatniť v praxi. Či už bývate v malom domčeku, malom apartmáne alebo máte vo svojom dome izbu s malou rozlohou, môžeme vám pomôcť.

  Čítaj viac »
 5. Vylepšenia domu roku 2019, ktoré najviac zvyšujú jeho hodnotu

  Vylepšenia domu roku 2019, ktoré najviac zvyšujú jeho hodnotu

  Každý rok zverejňuje časopis Remodeling Magazine správu Cost vs. Value Report, ktorá sa zameriava na návrat investícií vložených do bežných projektov rekonštrukcií domov v USA. Ani tento rok nebol výnimkou. Keď táto správa bola zverejnená, chceli sme sa s vami podeliť o informácie.

  Čítaj viac »
 6. Moderná horská architektúra: 7 spôsobov ako definovať tento trend

  Moderná horská architektúra: 7 spôsobov ako definovať tento trend

  V minulosti ak si niekto postavil dom v horách, automaticky to znamenalo dom, v ktorom by ste našli vystavený kožuch z medveďa alebo jelenie hlavy. Tieto rustikálne stavby boli vhodné na víkendový pobyt, avšak nie na každodenný život.

  Čítaj viac »
 7. 4 Pravidlá týkajúce sa farieb, ktoré by mal poznať každý fanúšik dizajnu

  4 Pravidlá týkajúce sa farieb, ktoré by mal poznať každý fanúšik dizajnu

  Pre interiérových dizajnérov je najobtiažnejšie vybrať si tú správnu farbu. Dôvodom je, že farby môžu byť vrtkavé. Na výber máte tak obrovské množstvo odtieňov a okrem toho je potrebné ich skombinovať v tom správnom pomere. Ak sa vám nepodarí zvoliť správny odtieň a využiť ho v správnej miere, bude pre vás veľmi ťažké dosiahnuť harmonický vzhľad.

  Čítaj viac »
 8. 8 Spôsobov ako navrhnúť viacgeneračný dom

  8 Spôsobov ako navrhnúť viacgeneračný dom

  Podľa prieskumu spoločnosti Pew žije vo viacgeneračných domoch viac než 64 miliónov Američanov. V posledných rokoch sa vďaka vzrastajúcim nákladom na bývanie a zdravotnú starostlivosť rozhodlo spolu bývať stále viac ľudí, v dôsledku čoho bývajú pod jednou strechou starý rodičia, rodičia aj deti. Aj keď sa spolužitie väčšieho množstva ľudí v jednom dome nemusí zdať ako ideálne riešenie, má to svoje výhody.

  Čítaj viac »
 9. 6 Spôsobov ako zlepšiť dizajn vchodu do vášho domu

  6 Spôsobov ako zlepšiť dizajn vchodu do vášho domu

  Priestor vstupnej chodby môže byť jedným z najdôležitejších častí vášho domu, ktorý je však často prehliadaný. Koniec koncov, je to miesto kde vítate svojich hostí a v niektorých prípadoch to môže byť jediná časť domu, ktorú majú návštevníci možnosť vidieť. Tak prečo by ste mali vstupnú časť vášho domu zanedbať? Aby ste to zmenili, môžete využiť šikovné dizajnové prvky, ktoré vám uľahčia organizáciu priestoru, oživia priestor a vytvoria najlepší možný dojem na vašich návštevníkov.

  Čítaj viac »
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené