Mesačné archívy: Február 2023

 1. 9 Omylov bežných pre malé priestory

  9 Omylov bežných pre malé priestory

  Pokiaľ ide o navrhovanie a zariadenie malých priestorov, väčšina ľudí pozná základné pravidlá. Uprednostniť svetlé farby a zabezpečiť, aby sa nábytok hodil svojimi mierami do priestoru. Avšak aj keď sa snažíte maximálne využiť každý centimeter malého priestoru, môžete tým dosiahnuť presný opak.

  Čítaj viac »
 2. Sila farieb: Prečo je váš výber farieb dôležitý

  Máte svoju obľúbenú farbu? Už ste niekedy uvažovali o tom, prečo preferujete určitú farbu a aký na vás môže mať vplyv? “Jednou z najúžasnejších vecí na farbe je jej spätosť s pocitmi, vďaka čomu je farba extrémne subjektívna záležitosť," tvrdí Andrea Magno, odborníčka na farby a dizajn v spoločnosti Benjamin Moore.

  Čítaj viac »
 3. Poradca bighome: Ako rozjasniť tmavú miestnosť

  Poradca bighome: Ako rozjasniť tmavú miestnosť

  Aj keď ľudia majú odlišný vkus týkajúci sa dizajnu, väčšina z nich sa zhodne na názore, že si želajú mať svetlý a otvorený priestor. Dokonca aj keď si niekto zvolí tému tmavej miestnosti (ako je napríklad stále populárny trend čiernej steny), kľúčom úspechu je rovnováha svetla a tmy. Nikto by nechcel stráviť čas v priestore, ktorý pôsobí ponuro a stiesňujúco.

  Čítaj viac »
 4. Mysíte si že nemáte miesto pre knižnicu? Tu je dôkaz o opaku

  Mysíte si že nemáte miesto pre knižnicu? Tu je dôkaz o opaku

  Ak radi čítate – alebo len milujete knih, či už ich čítate alebo nie – pouvažujte nad vytvorením domácej knižnice. Väčšina ľudí ktorá doma nemá knižnicu je názoru, že na ňu nemá dostatok miesta. Avšak ak zapojíte trocha fantázie, nájdete vo svojom dome dostatok priestoru na odloženie všetkých vašich kníh.

  Čítaj viac »
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené