Magazín

Swipe to the right

Držiak na skateboard od Zanocchi&Starke

Držiak na skateboard od Zanocchi&Starke

Keď sme objavili 718 Bedford Ave Bike Rack, hneď sme si pomysleli, že je to fantastický nápad pre všetkých milovníkov bicyklov. Teraz sme radi, že sa s vami môžeme podeliť o niečo podobné. Je to pomocník pre ďalšieho obľúbeného "priateľa na kolesách". Predstavujete vám Wall Ride, univerzálny nástenný držiak skvelý pre tých, ktorí chcú hrdo vystaviť svoj skateboard. Tento šikovný kúsok bol navrhnutý štúdiom Zanocchi & Starke, mladé taliansko-brazílske dizajnérske štúdio, ktoré sídli v Turíne v Taliansku. Ich portfólio zahŕňa niekoľko neobvyklých dizajnérskych projektov, ako je Ludovica Lamp, prezentovaná na Freshome pred nedávnom.

ideas ingenious shelving

S Wall Ride kolieska vášho skateboardu už nikdy neušpinia steny a dizajn skateboardu bude každému na očiach. Tri háčiky a dve poličky vám umožnia na policu zavesiť a položiť čokoľvek, čo potrebujete v každodennom živote. Praktický je aj pre tých, čo ešte skateboard nemajú. Výklenok na skateboard vám môže poslúžiť aj ako otvárač na fľaše. Odhoďte vaše starosti, otvorte si fľašu piva, vezmite váš skateboard a užite si jazdu! (Fotografie a informácie poskytnuté cez email od Zanocchi & Starke)

ingenious shelving (3)ingenious shelving (4)ingenious shelving (5)ingenious shelving (6)ingenious shelving (7)ingenious shelving (8)ingenious shelving (9)ingenious shelving (10)    zdroj: freshome

    3. septembra 2015 od Adriana Š. #držiak, #skateboard, #polica, #Wall, #Ride V kategórii: DIY Projekty