Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Dva pavilóny vyžarujúce osobitý dizajn: Shoal Bay Bach

Dva pavilóny vyžarujúce osobitý dizajn: Shoal Bay Bach

Shoal Bay Bach navrhnuté spoločnosťou Parsonson Architekti je osamotené obydlie nachádzajúce sa na južnom pobreží Hawkes Bay na Novom Zélande. Rustikálna architektúra stavby začleňuje tento projekt do jeho prostredia a zabezpečuje svojim obyvateľom uvoľnenú prázdninovú atmosféru. Toto je ten typ miesta, kde si vyzujete topánky a nemusíte si robiť starosti, že nanosíte do vnútra piesok.

design Shoal-Bay-Bach

Podľa oficiálneho opisu poskytnutého architektmi pozostáva bach (ikonická súčasť kultúry Nového Zélandu) z "dvoch pavilónov, nachádzajúcich sa mierne v úzadí, z ktorých v jednom sa nachádzajú spálne a v druhom hlavné obývacie priestory. Na konci každého z pavilónov sa nachádzajú terasy, ktoré umožňujú sledovať slnko počas celého dňa. Posuvné priečky na severo-západnej strane poskytujú v prípade rôznych poveternostných podmienok nastaviteľný prístrešok, ktorý chráni súkromie obyvateľov pred susediacimi obyvateľmi tábora a poskytuje steny v prípade spania vonku." Charakteristickým prvkom interiérovej dizajnérskej schémy je drevo, ktoré často vytvára kontrast s farebnými doplnkami domu. Výsledkom je tento malý dom, ktorý je skvelým príkladom hrejivej domácnosti s vlastnou osobnosťou.

exterior Shoal-Bay-BachShoal-Bay-Bach (3)Shoal-Bay-Bach (4)Shoal-Bay-Bach (5)Shoal-Bay-Bach (6)Shoal-Bay-Bach (7)Shoal-Bay-Bach (8)Shoal-Bay-Bach (9)Shoal-Bay-Bach (10)Shoal-Bay-Bach (11)Shoal-Bay-Bach (12)Shoal-Bay-Bach (14)

zdroj: freshome

16. marca 2016 od Lucia P. #Nový Zéland, #obydlie V kategórii: Architektúra a Dizajn