Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Flexibilný dekoratívny systém

Flexibilný dekoratívny systém

Čo ak by existoval jednoduchý spôsob ako kreatívne vylepšiť váš domov bez nutnosti ručných prác? Natrafili sme na flexibilný dekoratívny systém Edera, ktorý navrhol taliansky dizajnér Loris De Grandi a vyhotovili ho vo Formabilio. Tento projekt pozostáva z kosodĺžnikových článkov, ktoré môžete rozvíjať a zväčšovať presne tak, ako vám to práve vyhovuje. Môžete z nich vytvoriť mäkký koberec alebo čelá pre postele a pohovky. Základný článok sa skladá z dvoch rovnostranných trojuholníkov, ktoré majú mäkkú výplň a jemnú plsť s kontrastným prešívaním. Na spodnej časti každého článku je protišmyková úprava.

interior modern decorating ideas

Suchý zips po stranách trojuholníka poskytuje rýchle a intuitívne prepojenie medzi jednotlivými časťami a koberec pevne spojí. Vďaka úchytným gombíkom môžete vytvoriť rôzne kompozície a zavesiť ich na strop alebo pripevniť na stenu. Výhodou tohto netradičného doplnku je prispôsobivosť. Jednotlivé časti môžete poskladať do rôznych tvarov presne podľa vášho vkusu alebo potrieb a zhotoviť jedinečné povrchy, ktoré sa dajú kedykoľvek zmeniť. Možnosti sú nekonečné a spojením rôznych farieb vytvoríte dynamický interiér plný vašej vlastnej osobnosti. (Fotografie a informácie poskytnuté cez email od Loris De Grandi)

ideas modern decoratingmodern decorating ideas (2)modern decorating ideas (4)modern decorating ideas (5)    zdroj: freshome

    18. septembra 2015 od Adriana Š. #Edera, #Formabilio, #flexibilná, #dekorácia V kategórii: DIY Projekty