Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Každý knihomol bude túto kabínu v New Yourku Obdivovať

Každý knihomol bude túto kabínu v New Yourku Obdivovať

Klienti Studio Padron požiadali o samostatnú knižnicu a penzión v lese za dovolenkovým domom v New Yorku. Dostali miestnosť Hemmelig, idylický priestor pre milovníkov kníh, aby sa mohli nerušene schúliť do kresla či na gauč a listovať svojou obľúbenou knihou...

Názov v nórčine znamená "tajná miestnosť" , čo absolute vystihuje tento skrytý,tichý priestor. Len jodno-izbová skrýša poskytuje tak akurát priestoru pre posteľ, stôl a kreslo, ktoré dizajnérsky tím zaradil do priestoru.

Útulný dizajn Studio Patron priniesol halve vďaka rôznym materiálom na mieste. Výstavba hlavného domu zahŕňala aj výrub niektorých zrelých dubov v okolí nehnuteľnosti. Projektový tím ich opätovne použil na vytvorenie teplých, bohato sfarbených stien v miestnosti Hemmelig.

Pne stromov položili vodorovne, pričom medzi nimi nechali medzeri, aby si majitelia do nich mohli vložiť svoje knihy a tak vytvoriť knižnicu v stenách domu. Tento účinný dizajn vyzerá naozaj veľmi príjemne a trendy zároveň. Počas zasneženého dňa sa môžete v tejto kabínke schovať, a nechať sa vtiahnuť do jedného z mnoha zaujímavých príbehov,ktoré sú vždy na dosah.

[Fotografia Jasona Koxvolda s povolením časopisu dezeen]


Zdroj:Freshome

17. apríla 2018 od Dominika A. #kniznica, #prirodny element V kategórii: Inšpirácie