Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Kompaktná Živá Kocka - viacúčelový nábytok a sklad

Kompaktná Živá Kocka - viacúčelový nábytok a sklad

Švédsky dizajnér Till Konneker z Ill Designs sa nasťahoval do svojho apartmánového štúdia keď zistil, že nemá dostatok úložného priestoru. Ako kreatívny umelec, ktorým Till aj je, si predstavil úložný priestor dostatočne veľký na to, aby sa doňho zmestila knižnica, posteľ, šatník a ešte oveľa viac - viacúčelový nábytok vhodný pre modernú domácnosť.

" Nasťahoval som sa do apartmánového štúdia bez úložného priestoru. Preto som vytvoril minimalistický kockový dizajn s poličkami pre moju zbierku vinylových platní, televízor, oblečenie a topánky. Na kocke sa nachádza posteľ pre hostí a v jej vnútri je množstvo úložného priestoru. Remo z Holzlabor Bern veľmi pekne zobrazil moje návrhy. Tento dom nie je veľmi flexibilný, ale môžeme v ňom priestor a nábytok pozmeniť. Verím, že užitočný nábytok sa musí prispôsobiť potrebám jeho užívateľa.

The Living Cube by Till Konneker (1)

Koncept Živej Kocky sa od tohto bodu rozvíjal. Vzrastal z potreby cítiť sa pohodlne vo svojom vlastnom domove a nachádzať inteligentné riešenia, ako sa vysporiadať so zjavným nedostatkom priestoru. Tento kompaktný viacúčelový nábytok predstavuje vyššiu úroveň efektívneho využitia priestoru.

Dostupná ako Mini Kocka, Mestská Kocka, Živá Stena alebo realizácia podľa vašich vlastných želaní, jedna z inteligentných a efektívnych Živých Kociek Tilla Konnekera môže byť umiestnená do ktorejkoľvek izby, ktorej funkčnosť a vizuálny vzhľad chcete vylepšiť. Tmavý a hladký, kladúc dôraz na vaše dekorácie, elegantný minimalistický tvar Živej Kocky sľubuje jednoduché usporiadanie vašich vecí a vytvoriť tak dostatok miesta tak, aby si všetko našlo svoje miesto.

Dizajnér Till Konneker hovorí, že "sa chcel sústrediť na praktickosť a využiteľnosť a zároveň vynechať všetky nepotrebné prvky. Mojím cieľom bolo prísť s nadčasovým dizajnom, ktorý sa bude hodiť do akéhokoľvek obytného priestoru." Mestské stavebnicové riešenie bývania stelesnené v každej Živej Kocke uspokojuje ľudskú potrebu po modernom bývaní, minimalistickom životnom štýle, kde neporiadok nepredstavuje problém, ako máte možnosť vidieť na fotografiách Roba Lewisa. Od malých predmetov ako sú kľúče, topánky a dáždniky, až po veľké televízne monitory alebo dokonca veľkej postele navrchu, Živá Kocka má všetko, čo potrebujete.

The Living Cube by Till Konneker (2)

The Living Cube by Till Konneker (3)

The Living Cube by Till Konneker (4)

The Living Cube by Till Konneker (5)

The Living Cube by Till Konneker (6)

The Living Cube by Till Konneker (7)

The Living Cube by Till Konneker (8)

The Living Cube by Till Konneker (9)


zdroj: freshome

16. augusta 2015 od Lucia P. #Till Konneker z Ill Designs, #Holzlabor Bern, #Koncept Živej Kocky, #Rob Lewis V kategórii: Architektúra a Dizajn