Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Kompaktný podkrovný apartmán s jednoduchým dizajnom vo Švédsku

Kompaktný podkrovný apartmán s jednoduchým dizajnom vo Švédsku

Švédsky dizajn charakterizujú jednoduché línie, neutrálne farby, textúry, koberčeky a veľa svetla v priestoroch. V centre druhého najväčšieho mesta Švédska v Göteborgu sme natrafili na prekrásny podkrovný apartmán. Toto bohémske mesto, tiež známe ako "brána do severnej Európy", predstavuje množstvo malých domčekov s nádhernými detailami a nekomplikovaným moderným vzhľadom. Aj keď nemá komplikovaný dizajn, tak tento 59 metrov štvorcový byt má svoju rafinovanosť. Priestranná obývacia izba splýva s kuchyňou a študovňou. Našu pozornosť získalo okno v študovni. Nejde o obyčajné okno, ale o kruhové, elegantné, barokom inšpirované okno. Jednoduché koberce zvyšujú pocit pohodlia v typickom švédskom apartmáne. Spálňa nie je veľká, ale vyzerá veľmi pohodlne.

Veľká drevená terasa skvele dopĺňa apartmán a ponúka perfektný výhľad na okolie. Svetielka podobné tým vianočným zdobia celú dĺžku balkónu a zároveň slúžia ako osvetlenie terasy. Práve terasa je nádherným miestom na zimné posedenie so šálkou teplého čaju. A aby nám nebola zima môžme sa prikryť jemnými, no zároveň teplými prikrývkami. Kľudne však táto terasa poslúži aj na nejaký ten romantický večer.

Kompaktný, funkčný a svetlý apartmán je ideálny pre mladý pár, alebo poslúži ako perfektná rezidencia pre niekoho, kto má rád priestrannosť, pokoj a pohodlie.

zdroj: Freshome

4. októbra 2016 od Michaela P. #švédsky dizajn, #jednoduché línie, #neutrálne farby V kategórii: Inšpirácie