Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Kvalitné bývanie v moduloch: Odľahlý dom v Chile

Kvalitné bývanie v moduloch: Odľahlý dom v Chile

Modulové obytné jednotky sa stávajú stále populárnejšie, obzvlášť ak sú postavené práve takto! Felipe Assadi predstavil Remote House, prototyp prenosného a vysokokvalitného bývania. Tento pekný dom sa nachádza v Región de Valparaíso v Chile a v meste bol kompletne postavený za 45 dní, jeho majitelia sa doň nasťahovali za 4 hodiny a zariadený bol za 6 hodín. Jeho celková rozloha je 80 štvorcový metrov. Má tri spálne, dve kúpeľne, komoru s práčkou, obývaciu izbu, jedáleň a kuchyňu.

design modern remote house

Podľa projektových staviteľov, "konštrukcia domu je zo železa a exteriér, interiér, steny, podlaha a strop sú vyrobené z píniového dreva. Vo finálnej fáze projektu si môže klient cez web zostaviť svoj vlastný dom založený na rôznych modulových variantoch. Tento systém umožňuje prepojenie medzi modulmi bez ďalších inštrukcií a požadované prílohy môžte pridať hneď alebo v budúcnosti . Všetko príslušenstvo je predpripravené a zmontované na mieste po tom, čo sú moduly privezené na miesto. Podľa nášho názoru tento typ domov je veľmi efektívny. Čo na ne vravíte vy? (Fotografia od Fernanda Alda)

exterior modern remote house

modern remote house (1)

modern remote house (2)

modern remote house (5)

modern remote house (6)

modern remote house (7)

the interiors (1)

the interiors (2)

the interiors (3)

the interiors (4)

the interiors (5)

the interiors (6)

the interiors (7)zdroj: freshome

19. augusta 2015 od Adriana Š. #modulové, #jednotky, #Felipe, #Assadi, #efektívne, #bývanie V kategórii: Architektúra a Dizajn