Magazín

Swipe to the right

Moderný 9–izbový dom na poloostrove vo Švédsku sa otvára výhľadu

Moderný 9–izbový dom na poloostrove vo Švédsku sa otvára výhľadu

Tento dom na poloostrove vo Švédsku sa môže pochváliť obývacím priestorom o rozlohe 316 metrov štvorcových. Stavbu obklopenú priam rozprávkovou krajinou navrhol architekt Boris Culjat. Hlavná jednotka v podobe dvoch poschodí zastrešuje deväť miestností a kuchyňu. Na pozemku sa okrem toho nachádza aj hosťovský dom s vlastnou kuchyňou, obývacou izbou a vstupom na rozsiahlu terasu. K doplnkovému vybaveniu patria vonkajšie a vnútorné kúpele, parná komora a vonkajšia vaňa. Príjazdová cesta zo žulových dlaždíc vedie k dvojitej garáži, ktorá zabezpečuje parkovanie pre 6-7 áut. .

design exterior

Obyvatelia tohto domu hľadiaci na vodu pravdepodobne strávia množstvo času na čerstvom vzduchu uvažujúc nad drsnou krásou tohto miesta, ktoré sa nachádza neďaleko malého mesta Ekerö. Avšak keď na vaše dvere zaklope nepríjemné švédske počasie, máte k dispozícii množstvo atraktívnych interiérov, ktoré môžu byť považované za "vhodné útočisko". Izby vďaka rozsiahlemu použitiu skla, dreveným podlahám a prírodným materiálom vyžarujú živú atmosféru. Napriek modernému dizajnérskemu prístupu sú spoločenské časti veľmi príjemné. Obzvlášť sa nám pozdáva jedálenská miestnosť, kde sa nachádza stôl len pre osem osôb, ktorá je obklopená sklom a výhľadom na vodu. Pozrite si fotografie a dajte nám vedieť, aké zaujímavé detaily ste si všimli!

exterior (1)exterior (2)exterior (3)exterior (4)exterior (5)exterior (10)exterior (50)interior (0,4)interior (0,5)interior (1)interior (2)interior (3)interior (5)interior (6)interior (7)interior (8)interior (9)interior (11)interior (12)interior (14)interior (16)interior (18)interior (19)interior (20)interior (20,3)interior (21)interior (22)interior (25)

zdroj: freshome

14. decembra 2015 od Lucia P. #polostrov, #svedsko, #9, #izbovy V kategórii: Architektúra a Dizajn