Magazín

Swipe to the right

Nádherná súkromná rezidencia v Los Angeles obklopená vegetáciou

Nádherná súkromná rezidencia v Los Angeles obklopená vegetáciou

Los Angeles ako mesto hojnosti a blahobytu je dobre známe pre svoje nepredstaviteľne luxusné vily, ktoré patria bohatej triede. Natrafili sme na niekoľko obytných projektov, medzi ktorými je aj West Knoll (Západný Hollywood), nádherná súkromná rezidencia obklopená bohatou zeleňou. Tento dom, ktorý je jednoducho potešením pre oči, bol dokončený v roku 2013 spoločnosťou Amit Apel Dizajn Inc. Ako už pravdepodobne viete, priestrannosť je jednou z najlepších vlastností, ktorou sa dom môže vyznačovať. Spojenie s prírodou prináša mnoho výhod: neustály pocit, že sa nachádzate vonku, dobre osvetlený a prirodzene vetraný interiér a mnoho ďalších.

Corner of paradise

West Knoll predstavuje luxus a upokojujúcu atmosféru. Stačí sa naň pozrieť a fascinuje vás. Predná záhrada sa rozlieha smerom dopredu. Obrovské množstvo vegetácie poskytuje atmosféru súkromia a vytvára dokonalé zákutie, kde si môžete vychutnať skvelé popoludnie, stráviť čas slnením a plávaním v krištáľovo čistej vode bazénu. Dom pozostáva z dvoch poschodí a môže sa pochváliť viacerými vonkajšími terasami (vrátane strešnej terasy), kde si vychutnáte ten najlepší výhľad. Interiéru dominujú odtiene bielej a béžovej farby, ktoré umocňujú pocit priestrannosti. Dizajn pôsobí teplým a útulným dojmom, ktorý predstavuje a ponúka náhľad elegantného a dokonale uvoľneného kalifornského bývania.


West Knoll Residence

Swimming pool West KnollGardenGarden and terraceOpen space living roomRelaxing living spaceGreeneryExterior staircaseRooftop terraceRooftop terrace viewCalming colours West Knoll Rooftop TerraceBreezy ambienceTerrace view and bedroomAbsolute relaxationStairs and terraceGarage doorsEntranceBreezy open spaceInterior connected to natureBright interior stone wallStone wall natural detailsInterior and nature connectionRoom connected to natureNatural coloursIntersection of spacesElegant details West KnollKitchen coloursbeige kitchenCountertop and chairsModern house open spaceKitchen details wooden floorKitchen furniture and connection to the outdoorsStaircase and bit of natureRound glass table and wooden floorNatural detailStaircase and glassLuxury bathroom brownRailingsTop floorBedroom top floorBedroom viewSunlight and bedroom viewBedroom cornerWhite bedroomSimplicity bedroom whiteSimple bedroomBedroom with silver pillowsDifferent shades of brownBrown bathroomNeat bathroomMarble floor bathroombathroom saunaWhite tubBathroom detailsSpacious closetframeless shower enclosurebathroom living wall
9. októbra 2015 od Lucia P. #Amit Apel Dizajn Inc V kategórii: Architektúra a Dizajn