Magazín

Swipe to the right

Nádherný a útulný dizajn so zhrdzaveným potrubím ako doplnkom bytu

Nádherný a útulný dizajn so zhrdzaveným potrubím ako doplnkom bytu

Domovom tohto nádherného a bezchybne zariadeného apartmánu je Minsk v Bielorusku. Vyznačuje sa osobitým a neobvyklým typom pohodlia, kde farby vytvárajú nádherný príbeh. Prívetivý a jedinečný apartmán sa vyznačuje zvláštnou kombináciou dreva, tehál a betónu, kde centrálnej časti miestnosti dominuje nádherný kozub. Priestor stavby je plný kontrastov, ktoré sú rozmiestnené po celom apartmáne – od elementov pripomínajúcich parné sci-fi stroje až po detaily hodiace sa do horskej chaty. Smaragdovo zelený gauč dodáva tejto zvláštnej zmesi mestskej priemyselnej výzdoby a vianočnej pohody záblesk farby. Okná tiahnuce sa od povaly až po zem prepúšťajú do interiéru slnečné lúče a ponúkajú nádherný rozsiahly výhľad na nádvorie. Podkrovný apartmán bol navrhnutý Rusom, známym pod menom Uglyanitsa Alexander.

Cool-Interior

V celom apartmáne je viditeľná príjemná asymetria: strop v obývacej miestnosti je vyšší, než vo zvyšku domu. Konštrukcia bytu podobná podkrovnému apartmánu poskytuje kancelárii strategicky umiestnenej na prvom poschodí dodatočné súkromie. Tehlové steny, kovové schodisko, množstvo betónu ako aj žlté šípky na zemi a potrubí ponúkajú unikátny „drsný" zážitok, ktorý sa oplatí zažiť. Interiér pôsobí prívetivým, ohromujúcim a veľmi moderným dojmom. Štýlový podkrovný apartmán zariadený ruským dizajnérom je skutočne zábavný a inšpirujúci! A čo vy, aký je váš názor?

Detail-IndustrialDetails-Better-EnvisionedDiningKitchenLoft-InteriorPipesPipes-and-LivingSofa
zdroj: freshome

2. mája 2016 od Lucia P. #kozub, #tehlove steny, #kovove schodisko, #beton, #apartman, #podkrovny apartman V kategórii: Architektúra a Dizajn