Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Oddychová a jedálenská zóna v Manchestri

Oddychová a jedálenská zóna v Manchestri

The Hub je oddychový a jedálenský priestor od Opus 4 navrhnutý pre spoločnosť NGS Environmental. Opus 4 je dizajnérska spoločnosť sídliaca v Manchestri v Anglicku a zaoberá sa zariaďovaním interiérov. NGS - špecialista na jadrový odpad - požadoval o vytvorenie spoločenského bodu. Cieľom bolo vytvoriť pútavý a inšpirujúci priestor, kde by mohli zamestnanci relaxovať a stretávať sa pri neformálnych vnútropodnikových stretnutiach. Tento priestor na medziposchodí bol pôvodne využívaný ako sklad, no časom sa stal nepotrebný. Medziposchodie muselo byť demontované, upravené, spevnené, a znova zmontované pre ďalšie interiérové práce.

interior nsg modern offices

Dizajnéri z Opus 4 úzko spolupracovali s tímom z NSG, aby porozumeli, na aký účel sa bude daný priestor využívať. Zhodli sa na industriálnom dizajne, ktorý sa odzrkadľuje v doplnkoch. Na stenách bola použitá tapeta s digitálnou potlačou tehál a kombinovaná je s Polyflor Expona luxusnou podlahou s kamenných efektom a Desso Stripe kobercom. Kuchynské zariadenie v kremeňovej šedej s vysokým leskom bolo doplnené o kvalitné spotrebiče a výbavu, ktoré zapadajú do celkového vzhľadu. Nábytok pozostáva z pohoviek s vysokým operadlom od Ocee Designa čalúnených stoličiek a stolov od Frovi. Nájdete tu aj barový pult vhodný na surfovanie po internete a zóny na pozeranie televízie alebo čítanie kníh. Textílie zo 100% vlny zabezpečila spoločnosť Camira (Fotografie a informácie poskytnuté cez email od Opus 4)

nsg modern offices (5)nsg modern offices (6)nsg modern offices (8)nsg modern offices (7)nsg modern offices (9)nsg modern offices (10)nsg modern offices (11)nsg modern offices (12)nsg modern offices (13)nsg modern offices (14)nsg modern offices (15)
zdroj: freshome

25. septembra 2015 od Adriana Š. #Opus 4, #jedáleň, #oddych, #Manchester V kategórii: Architektúra a Dizajn