Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Organizér, ktorý odstráni neporiadok v dome

Organizér, ktorý odstráni neporiadok v dome

Na organizéri The Leaning Loop navrhnutom Jasonom van der Burgom z Urbanworm Design je niečo očarujúce. Je inšpirovaný témou "malý priestor s neporiadkom". Dizajnér vytvoril praktickú a pútavo vyzerajúcu pomôcku. "Chcel som pekný kúsok nábytku, ktorý by mi pomohol usporiadať môj život a ktorý by vyzeral pekne, aby som sa dokázal tešiť z môjho malého priestoru. Taktiež som nechcel nábytok, ktorý sa musí priskrutkovať k stene" Narozdiel od The Ultimate Valet od Karv Luxury (ktorý predstavil Freshome v nedávnom príspevku), tento organizér má viac ležérny a praktickejší charakter.

ideas organization unit

Jason van der Burg ďalej vysvetľuje, prečo je The Leaning Loop univerzálnym organizérom. "Je to ručne vyrobený, kompatibilný vešiak na oblečenie, držiak na tašku, zrkadlo, magnetická tabuľa, držiak na kľúče, polička na topánky a to všetko v jednom malom balení. Bol starostlivo navrhnutý tak, aby dokázal perfektne stáť bez straty balansu. No keď naň pridáte veci ako je oblečenie, spravíte ho ešte viac stabilnejším. Ochranné prvky na spodnej a zadnej časti zabraňujú poškodeniu a poškrabaniu povrchu. Perfektne sa hodí do bytov, apartmánov, vstupných hál, chodieb, spální, kúpeľní, kancelárií a štúdií." The Leaning Loop sa hodí pre potreby jednej až dvoch osôb. Ako sa vám pozdáva? (Fotografia: Leaning Loop and Scott Norsworthy Photography)

interior organization unitorganization unit (3)organization unit (4)organization unit (6)organization unit (7)organization unit (8)organization unit (9)organization unit (10)organization unit (11)organization unit (12)organization unit (13)organization unit (14)organization unit (15)zdroj: freshome

2. septembra 2015 od Adriana Š. #organizér, #neporiadok, #Urbanworm, #Design, #nábytok V kategórii: DIY Projekty