Magazín

Swipe to the right

Pár moderných a elegantných nápadov pre vašu domácu kanceláriu

Pár moderných a elegantných nápadov pre vašu domácu kanceláriu

Každý z nás má odlišné požiadavky na svoj pracovný priestor. Z toho dôvodu ani nápady týkajúce sa dizajnu kancelárie nebudú vyhovovať všetkým. To však neznamená, že vytvoriť dokonalý kancelársky priestor je nemožné, práve naopak.

Ak máte obavy už len pri myšlienke, že by ste si mali vytvoriť priestor ktorý by vám umožnil pracovať z domova, už nemusíte ďalej hľadať. Zhromaždili sme pre vás zoznam návrhov, ktoré vám pomôžu vytvoriť domácu kanceláriu, ktorá je praktická a útulná zároveň.

1. Vytvorte si centrálny priestor

Pri predbežnom návrhu vašej kancelárie sa uistite, že vezmete do úvahy všetky aktivity, ktoré budete v tomto priestore vykonávať. S najvyššou pravdepodobnosťou tu budete potrebovať umiestniť pracovný stôl, kde sa postaráte o administratívu. Aby ste však boli pripravení na široké spektrum úloh, centrálny priestor môže byť veľmi užitočný.

Pouvažujte okrem hlavného pracovného priestoru aj nad zakomponovaním dodatočného miesta na posedenie určeného na diskusie alebo stretnutia s klientmi. Ak má vaša rodina viacero členov, ktorí sa potrebujú deliť o priestor, snažte sa dosiahnuť istú organizovanosť tým, že každej osobe doprajete individuálny pracovný priestor.

2. Zakomponujte množstvo odkladacieho priestoru

Udržanie organizovanej kancelárie predstavuje pre mnohých predstavuje nepredstaviteľnú výzvu. Najmä ak ste typ človeka, ktorý má tendenciu zahrabať sa do neporiadku na stole. V tomto prípade je priam nevyhnutné začleniť do vášho dizajnu množstvo odkladacieho priestoru.

Ak máte dostatok miesta, ideálnym riešením na odkladanie väčších predmetov sú skrinky alebo vstavané skrine. Otvorené regály predstavujú ľahký spôsob ako skombinovať praktické predmety a zároveň dekoratívne prvky.

Zdroj: Freshome

26. júna 2017 od Lucia P. #kancerlária V kategórii: Architektúra a Dizajn