Magazín

Swipe to the right

Penthouse s panoramatickým výhľadom na Mexico City

Penthouse s panoramatickým výhľadom na Mexico City

Pred nedávnom sme uverejnili galériu zobrazujúcu penthouse dizajn od Archetonic. Je to projekt, v ktorom kľúčovým prvkom čistého, moderného dizajnu bola jednoduchá geometria. Dnes by sme vám radi ukázali ďalší projekt od tejto architektonickej spoločnosti. Penthouse Diamante sa nachádza v Mexico City v Mexiku a zobrazuje moderný štýl s jednoduchými líniami a zdanlivo vznášajúcim sa nábytkom. Podľa architektov hlavné jadro dizajnu súvisí s priestrannosťou, ktorá prirodzene vytvára svetlý a praktický priestor so skvelou úrovňou prepojenia.

design modern residence

Rozloženie tohto bytu bolo naplánované na základe moderných požiadavok jeho obyvateľov, no dbalo sa aj na optimálne prepojenie interiéru a exteriéru: "Dolné poschodie je navrhnuté pre spoločenské, rodinné priestory. Nájdete tu vstupnú halu, herňu, študovňu, obývaciu izbu, jedáleň, hosťovskú kúpeľňu, kuchyňu a terasu. Na terase bola postavená drevená plošina, kde sa nachádza exteriérový nábytok vytvárajúci pohodlnú zónu na sedenie s 360 stupňovým výhľadom na celé mesto. Súkromné izby sú umiestnené na poschodí. Nachádza sa tu rodinná spoločenská miestnosť, tri detské izby, z ktorých každá má vlastnú kúpeľňu a šatník. Chýbať nesmie ani veľká spálňa s predsieňou a obrovskou kúpeľňou s krásnym výhľadom na mesto." (Fotografia: Rafael Gamo)

interior modern residencemodern residence (1)modern residence (2)modern residence (6)modern residence (7)modern residence (8)modern residence (9)modern residence (10)zdroj: freshome

15. septembra 2015 od Adriana Š. #penthouse, #Mexiko, #Archetonic, #dizajn V kategórii: Architektúra a Dizajn