Magazín

Swipe to the right

Plážový dom snov v San Salvadore vám odhalí svoje rustikálne detaily

Plážový dom snov v San Salvadore vám odhalí svoje rustikálne detaily

Tento prekrásny plážový dom v republike El Salvador dokončili len nedávno a na svedomí ho má architektonické a dizajnové štúdio Cincopatasalgato. Projekt s názvom Casa Azul bol predovšetkým určený na odpočinok pre štvorčlennú rodinu.

Po dlhých cestách šírym svetom sa majitelia rozhodli vrátiť sa do svojho rodnej krajiny a postaviť si dom, ktorý by bol odrazom ich priateľskej a otvorenej povahy. Nachádza sa priamo na pláži, s priestorom umožňujúcim aj tým najmenším sa dosýta vyhrať a objavovať nové veci, a teda vykonávať činnosti, ktoré sú kľúčom k zdravej výchove.

Skrátka, cieľom bolo vytvoriť jednoduchý, elegantný a lákavý domček s rustikálnymi a zároveň súčasnými prvkami. Jedným slovom - raj. Presne toto slovo pretavil Jose Roberto Paredes, architektonický dizajnér, do projektu celého domu.

Projekt disponuje rozlohou 4 000 štvorcových metrov. Zahŕňa obývačku s otvoreným priestorom, štyri spálne, detské ihrisko a množstvo úložného priestoru. Všetky izby sú úžasne priestranné, svieže, s malými interiérovými záhradkami, ktoré len znásobujú pocit, že ste na vysnívanej dovolenke.

Rodinný "ostrov zábavy a oddychu" dopĺňa obrovský vonkajší priestor za domom. V tomto priestore nájdete veľký bazén, miesto na hranie futbalu a široký výhľad na oceán.

(Informácie a fotografie s povolením Cincopatasalgato)

Zdroj: Freshome

11. januára 2018 od Kristína R. #plazovy dom, #dom snov, #dizajn, #odpočinok V kategórii: Architektúra a Dizajn