Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Posedenie v letnej kuchyni

Posedenie v letnej kuchyni


Úložný priestor

Nesmieme zabudnúť na dostatok úložného priestoru a skriniek, sú rovnako dôležité tak vo vnútornej kuchyni ako vo vonkajšej. Ideálnym materiálom je nerez.


Komfort

Ďalšou možnosťou je útulná, krytá miestnosť, v ktorej môžeme variť aj v nepriaznivom počasí.Pre milovníkov pizze

Ak máme radi pizzu, vonkajšia kuchyňa je ako stvorená pre pec s dostatkom úložného priestoru pre drevo.

Vonkajšie posedenie

Musí byť komfortné, aby obsiahlo veľký stôl a mnoho stoličiek. Ideálnym riešením je dokonca veľká TV na stene a chladnička.


Osvetlenie

Väčšinou sa grilovačky a dlhé letné večery končia neskoro v noci a preto netreba zabudnúť ani na správne osvetlenie a ventilátor.


Podlaha

Čierna a biela sú rovnako obľúbené vo vnútorných priestoroch, ako aj vo vonkajších. Použite dlaždice alebo kameň v týchto farbách na vytvorenie svojho unikátneho dizajnuDrez

Nevyhnutnou súčasťou vonkajšej kuchyne by malo byť aj umývadlo alebo drez.


Viete si predstaviť "barbecue party" v jednej z týchto kuchýň? Inšpirujte sa nápadmi a užite si leto.


zdroj: freshome


27. júna 2015 od Andrea #kuchyňa, #letná, #vonkajšia V kategórii: Inšpirácie
Filip Vég 2. októbra 2015 at 16:21
Perfektný článok a ešte krajšie fotky, za mňa patrí autorovi veľké vďaka. Aj vďaka týmto inšpiráciám sme sa s manželkou rozhodli dať si postaviť vonkajšiu kuchyňu na kľúč a ani po roku si ju nevieme vynachváliť. Grilujeme prakticky celý rok. Našli sme firmu zo Senca s ktorou sme boli maximálne spokojní, postarali sa o všetko od návrhu až po oživenie kuchyne, volali sa Firedesign s dodávali aj grily a príslušenstvo. Určite by som dal teraz ešte domontovať vonkajšiu chladničku na víno, ale to ešte doriešime.