Dokonale organizovaný jednoizbový byt so svetlým interiérom

Tento rozkošný jednoizbový škandinávsky bytík sa nachádza v oblasti Kungshöjd, blízko k všetkému, čo môže centrum mesta Gothenburg ponúknuť. Berúc do úvahy pokojnú ulicu vedúcu k apartmánu je ťažké uveriť, že ste priamo v srdci najzaujímavejšej štvrti mesta. Pri vstupe dovnútra vás víta vydláždená podlaha a dekoratívne lišty pripomínajúce minulé storočie. Pri letmom nahliadnutí dovnútra si všimnete rozsiahlu halu s množstvom úložného priestoru, ktorý sa skrýva v štyroch bielych skriniach. Svetlý a priestranný, otvorený priestor pozostávajúci z obývačky, kuchyne a jedálenskej časti vytvára silný prvý dojem.

design living zone

Každý centimeter priestoru má svoju úlohu, vďaka čomu dom o rozlohe 40 metrov štvorcových (ktorý objavil Bighome na Avhem) pôsobí oveľa väčším dojmom, než v skutočnosti je. Byt sa môže pochváliť jedálenskou časťou pre osem hostí, rozmernou pohovkou, krásnym balkónom s terasou a spiacou časťou. Usporiadanie tohto malého bytu je nepochybne inšpirujúce. Diskrétna klasická kuchyňa s červenou chladničkou a bielymi skrinkami dokonale dopĺňa okolití nábytok, biele steny a drevená podlaha. Balkón je obkolesený elegantnou balustrádou z tepaného železa a poskytuje dostatok miesta pre jedálenské stoličky, stoly aj lehátka.

interior living zoneliving zone (1)living zone (4)living zone (5)living zone (7)living zone (8)living zone (9)living zone (10)living zone (11)living zone (12)living zone (13)modern kitchen (1)modern kitchen (2)modern kitchen (3)Scandinavian home (10)Scandinavian home (12)terrace (1)terrace (2)terrace (5)terrace (6)zdroj: freshome