Dramatické a odvážne dekoratívne nápady využívajúce len farbu

Vedro farby je jedným z najmocnejších a zároveň cenovo najdostupnejších nástrojov v dekoratívnom arzenáli domáceho majstra. Za menej než 100 dolárov môžete stanoviť silné vyhlásenie, ktoré je odvážne, neočakávané a úplne pretvára miestnosť.

INT2 Architektúra pravidelne využíva farbu inovatívnym spôsobom, aby načrtla priestor, ako je tento moskovský apartmán uvedený na prvej fotografii.


Ako je vidieť na fotografii, Farrow a Ball použili tri gradienty rovnakej farby, a potom pre zvýraznenie vybrali protichodnú farbu.


Paper a Stitch vymysleli tento šikovný spôsob ako ukončiť náter steny bez toho, aby pokračoval až úplne dolu k schodom. Výsledný geometrický tvar je zaujímavý a dynamický.


Delux namaľoval sériu jemných pruhov, ktoré sú oddelené prevažne bielou stenou ako súčasť Predpovede farieb v roku 2015. Všimnite si ako sú pruhy sivo béžovej farbe lineárne so soklovou lištou vo vedľajšej miestnosti!

Dekorácie Elle predstavili výpisy z knihy Hansa Blomquista s názvom Detailne, ktoré zahŕňajú aj túto čiernu stenu zvýraznenú kvapkajúcou bielou maľbou. Jej celkový vzhľad je organický a moderný.


Orlando Hommemaker" Soria oživil spálňu zakladateľky blogu Design Milk menom Jaime Derringer, a to využitím vlastného, výrazného grafického prvku, ktorý však nepohlcuje celú miestnosť.


Jednoduché obdĺžnikové plochy natreté farbou na obývacej stene predstavujú rýchly spôsob ako dodať miestnosti farbu a zdôrazniť umenie alebo výzdobu interiéru.