Geco Hub: úložný priestor pre cenné veci

Geco Hub od Version 22 je šikovné riešenie pre skladovanie cenných vecí, ktoré nemôžete stratiť, ako sú napríklad kľúče alebo dôležité listy. Tento netradičný pomocník je plne prispôsobiteľný a prenosný, čo znamená, že si každý môže vytvoriť svoj Geco Hub presne podľa svojich predstáv a dokonca ním môže zaplniť aj celú stenu. Systém flexibilných matíc vytvára regulovateľný, no bezpečný úložný priestor. Vďaka tejto šikovnej vecičke budete mať vaše dôležité veci vždy po ruke.

ideas modular shelving

Geco Hub sa dá pripevniť na väčšinu povrchov bez použitia skrutiek, takže je perfektný pre miesta, kde vŕtanie do stien nepripadá do úvahy. Tento držiak slúži aj ako pripomienková tabuľa, a tak naň môžete zavesiť fotografie bez použitia špendlíkov. Dostupný je v rôznych farbách, takže si ho môžete zostaviť presne podľa vašich predstáv. Pri tomto produkte neexistujú žiadne hranice. Kde a načo ho použijete je len na vás. Pre viac informácií si pozrite video nižšie a ak chcete tento projekt podporiť, môžete tak urobiť prostredníctvom jeho Kickstarter kampane. (Fotografie a informácie poskytnuté cez email od Version 22)

modular shelving (3)modular shelving (4)modular shelving (5)modular shelving (6)modular shelving (7)modular shelving (8)modular shelving (9)modular shelving (10)modular shelving (11)zdroj: freshome