Jedáleň v Apeninách: Reštaurácia Colò

Gariselli Associati, ktorá sídli v Taliansku nám zaslala fotografie a informácie o ich najnovšom projekte s názvom Restaurant Colò, ktorá sa nachádza v Apeninách v meste Modena. Tento región je známy ako turistická destinácia obzvlášť pre lyžiarov a horolezcov. Táto jedáleň má za úlohu vytvoriť perfektný obraz útulného horského útočiska, ďaleko od mestského hluku a znečistenia. Pre celý dizajn boli použité prírodné materiály ako je drevo a kameň a miestnosti dodávajú autentičnosť a pohostinnú atmosféru.

architecture modern rustic venue

Sme zvedaví na váš názor na tento netradičný mix vidieckych dekorácií a moderných prvkov. Keď vstúpite do miestnosti, vašu pozornosť upútajú deliace steny. Páči sa nám vzor naukladaného dreva, no možno nie v kombinácii s led svetlami na spodnej časti pultu. Našou obľúbenou časťou je strop, z ktorého originálnym spôsobom visia kuchynské pomôcky, čo miestnosti dodáva zaujímavý vizuálny efekt. Všimli ste si niečo iné, čo by ste radi zdôraznili? (Fotografie a informácie poskytnuté cez email od Gariselli Associati)

design modern rustic venueideas modern rustic venuemodern rustic venue (1)modern rustic venue (3)


modern rustic venue (5)modern rustic venue (6)modern rustic venue (7)modern rustic venue (10)modern rustic venue (11)modern rustic venue (12)modern rustic venue (13)modern rustic venue (14)modern rustic venue (15)modern rustic venue (16)modern rustic venue (17)modern rustic venue (18)modern rustic venue (19)modern rustic venue (20)modern rustic venue (21)modern rustic venue (22)modern rustic venue (23)modern rustic venue (24)modern rustic venue (25)modern rustic venue (26)modern rustic venue (28)modern rustic venue (29)plans (1)    zdroj: freshome