Kreatívny apartmán v Ukrajine plný dizajnérskych nápadov

Štúdio Svoya nedávno dokončilo kreatívny apartmán v Ukrajine, ktorý je určený pre maliara a jeho rodinu. Projekt pre umelecky orientovanú rodinu s názvom “Shhh…" musel byť práve tak jedinečný, ako naznačuje jeho názov. To znamená komplexné vzory, zaujímavé látky a priestor, kde vyniknú zábavné žiarivé farby.

Napríklad pri vstupe do apartmánu otvoríte citrónovo žlté dvere. Odtiaľ vás čierne a biele šesťuholníkové dlaždice zavedú do obývacieho priestoru charakteristického svojím otvoreným konceptom.

Táto miestnosť so všestranným využitím dosahuje rovnováhu prostredníctvom tlmených farieb obklopujúcich modrý gauč. Príliš veľa výrazných farieb a vzorov môže byť v rozmernom priestore ohromujúce. Napriek tomu, tomuto dizajnu nechýbajú zaujímavé detaily. Dizajnérsky tím vytvoril centrálny bod miestnosti vo forme opätovne využitých tehál uložených vo vzore rybej kosti, ktoré upútajú pohľad každého návštevníka.

Navyše tento tím nenápadne rozdelil obývaciu a jedálenskú časť prostredníctvom odhalených stropných trámov.

Štúdio Svoya aj naďalej nachádzalo ďalšie kreatívne spôsoby, ako pokryť steny a predeľovače priestoru v dvoch spálniach a kúpelniach. Hlavná spálňa je oddelená od zvyšku apartmánu využitím nádhernej steny pozostávajúcej z francúzkych dverí. Hlavná kúpeľňa napodobňuje tento elegantný prvok, ktorý prevzala zo spálne v podobe priestrannej sprchy s francúzskymi dverami.

Druhá spálňa je výnimočná svojou rozkošnou tabuľovou stenou, kde sa deti s fantáziou môžu vyblázniť. [Fotografie od Alexandra Angelovského boli poskytnuté Štúdiom Svoya]

ZDROJ: Freshome