Kreatívny apartmán v Ukrajine plný dizajnových nápadov

Štúdio Svoya dokončilo dizajn kreatívneho apartmánu v Ukrajine pre maliarku a jej rodinu. Pre umeleckú domácnosť ako je táto musel byť projekt „Shhh...“ natoľko unikátny, ako jeho meno. V dôsledku toho sa celý priestor vyznačuje komplexnými vzormi, zaujímavými textúrami a hýri zábavnými farbami.

Príkladom sú citrónovo žlté dvere, ktorými vstúpite do apartmánu. Odtiaľ vás biele a čierne hexagonálne dlaždice zavedú do otvoreného obývacieho priestoru.

Lemon yellow door

Tlmené farby v tejto univerzálnej miestnosti balansujú okolo modrej sedačky. Množstvo výrazných farieb a vzorov v obrovskom priestore by bolo priveľa. Napriek tomu interiéru nechýbajú zaujímavé detaily. Dizajnérsky tím vytvoril zo znovu využitých starých tehál uložených do vzoru rybej kosti centrálny bod miestnosti, ktorý na seba okamžite pritiahne pozornosť.

Dizajnérsky tím vytvoril navyše za pomoci odhalených stropných trámov nenápadné oddelenie medzi jedálenskou a obývacou časťou.

Beams

Štúdio Svoya našlo viacero kreatívnych spôsobov ako skrášliť steny a oddeľovače priestoru v dvoch spálňach a kúpeľniach. Hlavná spálňa je oddelená od zvyšku apartmánu za využitia krásnych francúzskych dvier s čiernym rámom. Hlavná kúpeľňa kopíruje elegantný štýl použitý v spálni v podobe sprchového kúta s francúzskymi dverami.

Druhá spálňa sa vyznačuje roztomilou tabuľovou stenou, na ktorej sa deti s bujnou fantáziou môžu vybúriť. [Fotografie od Alexandra Angelovského boli poskytnuté Štúdiom Svoya]

French doors

Bathroom

Kids wall

Barn door and yellow

Kitchen

Space divide

Living space

ZDROJ: Freshome