Nechajte sa pri vašej rekonštrukcii inšpirovať nápadmi pre modernú farmársku kuchyňu

Bez ohľadu na to aký trend je v danom čase populárny, kuchyňa naďalej zostáva srdcom domova. Pre tých z nás, ktorí sú posadnutí tým, aby sa ľudia v našom dome cítili vítaní neexistuje nič lepšie než estetika farmy. Ak uvažujete o prerobení vašej kuchyne vo farmárskom štýle, máte šťastie.

Pokračujte v čítaní tohto článku a zistíte viac o tom, ktoré prvky potrebujete začleniť, aby ste dosiahli požadovaný vzhľad a uvidíte niekoľko príkladov, ktoré môžete využiť pre vlastnú inšpiráciu. Ak budete postupovať podľa našich rád, dosiahnete vzhľad kuchyne ako by ste boli priamo na farme, ktorý je zároveň nepopierateľne moderný.

farmhouse kitchen

Prvky modernej farmárskej kuchyne

Dizajn modernej farmy je skutočne obľúbený, pretože prináša jemnú rovnováhu medzi modernou a tradičnou estetikou. V podstate zahŕňa to najlepšie z oboch svetov – a zároveň medzi nimi poskytuje množstvo miesta, takže vám dáva voľnosť uplatniť váš vlastný štýl a vkus.

Napriek tomu existuje niekoľko prvkov, ktoré sú typické pre tento štýl a završujú jeho celkový vzhľad. Konkrétne ide o:

  • Neutrálne farby : Farmárske kuchyne sú poväčšine svetlé, žiarivé a priestranné. Bez ohľadu na množstvo prirodzeného svetla vo vašej kuchyni, tento dojem môžete dosiahnuť ak ako základ pre váš dizajn využijete neutrálne farby. Obzvlášť sa zamerajte na svetlejšie odtiene bielej a šedej, ktorú využijete na kuchynské skrinky a pozadie kuchyne.
  • Prírodné materiály: Ďalším typickým prvkom pre farmársky dizajn je využitie prírodných materiálov na neutrálnej báze. Skvelou voľbou pre nábytok a pracovné dosky je drevo. Moderný vzhľad vašej kuchyni dodajú najmä typy dreva s hrejivými podtónmi.
  • Priemyselné/starožitné prvky : Konečný vzhľad miestnosti zavŕšite priemyselnými a starožitnými prvkami v podobe osvetlenia a doplnkov. Tieto na pohľad drsne vyzerajúce kúsky obohatia inak tradične vyzerajúci priestor. Uistite sa, že to s týmito prvkami nepreženiete, nakoľko v opačnom prípade riskujete, že vaša kuchyňa bude vyzerať staromódne.

Moderné nápady pre farmársku kuchyňu

pattern

white

accessories

color


butcher block


island


antique


rug


chalkboard


industrial


beams


contrast


curve

Dodajte miestnosti domácu atmosféru vďaka využitiu množstva zaoblených tvarov. Fotografia: Todd Glowka Builder, Inc.


ZDROJ: Freshome