Spoločnosť Delta Children predstavila zariadenie do detskej izby, ktoré je elegantné a cenovo dostupné

Zariadiť dobre navrhnutú detskú izbu môže byť zložité. Na jednej strane chcete vytvoriť atraktívny a prakticky navrhnutý priestor. Na druhej strane nemá zmysel investovať do nábytku obrovskú sumu, nakoľko vaše dieťa vyrastie a o niekoľko rokov ho už nebude potrebovať. Našťastie spoločnosť Delta Children prišla na trh s ponukou produktov pre rodičov, ktoré poskytujú to najlepšie z oboch svetov.

Ako máte možnosť vidieť na základe výrazného dôrazu na neutrálnu farebnú škálu, všetky produkty sa vyznačujú dizajnom, kde sa kládol dôraz na estetický vzhľad. V tomto prípade prevažujú odtiene bielej a farby dreva.

delta children rocker

Odhliadnuc od toho, čo robí túto líniu produktov výnimočnou oproti iným možnostiam na trhu, je jej finančná dostupnosť. Cena prevažnej väčšiny produktov sa pohybuje pod hranicou 300 dolárov, vďaka čomu majú rodičia dostatok finančných prostriedkov na nečakané výdavky, ktoré súvisia s príchodom nového člena rodiny.

To najlepšie však je, že táto kolekcia sa zameriava na rodiny, ktoré uprednostňujú multifunkčný nábytok. Väčšina z väčších kusov nábytku sa dá obmeniť, čo znamená, že bude rásť spolu s vaším dieťaťom, takže za svoje peniaze skutočne získate maximum.

Kolekcia spoločnosti Delta Children má všetko čo potrebujete pre modernú detskú izbu:

Postieľky

delta children crib

Monterey Crib N More

Hojdacie kreslá

delta children chair

Avery Upholstered Glider

Stolíky na prezliekanie

delta children changing table

Prispôsobiteľná skrinka na prezliekanie

Bočné stolíky

delta children side table

Bočný stolík Emery/ Bočný stolík pre detskú izbu

Pre tých, Ktorým sa nechce nakupovať každý kus nábytku osobitne ponúka stránka spoločnosti vopred vybrané série nábytku za rôzne ceny.

Ak máte záujem vidieť kompletnú ponuku nábytku, navštívte stránku spoločnosti Delta Children. Fotografie poskytla spoločnosť Delta Children.

ZDROJ: Freshome