Udržateľný a hravý dvojpodlažný plážový dom blízko Atlantiku

Snívate o slnečnej pláži blízko Atlantiku? Čo tak sa nasťahovať do domu, ktorý odráža slobodu oceánu? Všimli sme si Morský projekt, krásny dvojpodlažný plážový dom navrhnutý West Chin Architect. Nachádza sa v Long Beach, New York, USA, ma 5500 štvorcových stôp, má výhľad na zvlnené vody Atlantiku a vytvára zvláštnu upokojujúcu atmosféru. Obyvatelia si môžu užívať západy slnka a vizuálne preskúmavať trblietavý plášť oceánu. Obydlie so silným spojením s prírodou, je prvým svojho druhu, ktoré je postavené z BBS drevených konštrukčných dosiek z Rakúska, šetrných k životnému prostrediu.

Inspiring openness

"Tieto panely nechávajú minimálnu hrúbku podlahovej dosky a značné rozpätie, a v presne rovnakej šírke dodávajú izolačné hodnoty. BBS fungujú ako vnútorné a / alebo vonkajšie povrchové úpravy, v mnohých situáciách to predstavuje hrejivé vyváženie k prevahe skla na fasáde a tepelnej betónovej stene." Najúžasnejšie vec pri týchto paneloch je, že sú nehorľavé a majú vynikajúce zvukovo izolačné vlastnosti. Ku ostatným udržateľným vlastnostiam patria strešné solárne panely, ktoré vytvárajú energiu, keď dom nie je vo využívaní. Interiér je vzdušný a prehľadný a ponúka ničím nerušený výhľad na okolité miesta a láka obyvateľov, aby tu trávili čo najviac svojho voľného času. Obytný priestor je k dispozícii s početnými terasami a obývacími oblasťami a môže byť plne otvorený v prípade potreby. Obývačka je prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom a obsahuje krb a cementovú stenu zdobenú roztomilými sochárskymi inštaláciami namontovanými nad schodiskom.

Gorgeous airy house by the AtlanticFront view The Sea projectUpper floor transparent terraceWooden details exteriorDetails exteriorWooden details interiorKitchen details elegance and graceConcrete wall breezy room and small purple butterfliesInspiring interiorWhite interior lovely decorationsConcrete wall adorned with flowersElegant living spaceKitchen and diningKitchen whiteDetails kitchenWhite kitchenView of the AtlanticInspiring ambienceModern featuresGorgeous viewInterior inspirationWall with butterfliesSmall butterfliesStaircase and purple decorPurple detailsThe Sea purple interiorInterior and terrace viewView purple details and wallterrace and pool viewSwimming pool and terrace viewView exterior lounge areaBedroom and the oceanBedroom detailNeutral colours bedroomTerrace nookRelaxing bathroomTub relaxing viewBathroom simple sophistication

Zdroj: freshome