Vianočný čas s masívnym drevom

Ako môžeme na Vianoce prejaviť ohľad k životnému prostrediu bez toho, aby sme sa museli vzdať tradícií? Túto otázku si kladie veľa ľudí, ktorí chcú urobiť svoj život udržateľnejším. Na začiatku chladného obdobia chceme do našich tradícií zahrnúť aj životné prostredie, a preto vám dáme tipy, ako mať Vianoce „zelené“.

Vyrazte von a vyberte si ten najkrajší stromček, následne si vychutnajte sviežu vôňu borovice, ktorá naplní váš domov. Ozdobte ho lesklými guľôčkami a rozprávkovými svetielkami, vytvárajúc tak domácu atmosféru plnú úžasu! Tieto každoročné tradície oznamujú začiatok krásneho vianočného obdobia.

Avšak myšlienka každoročného vyrábania a následného zahadzovania stromčeka nie je veľmi udržateľná voči životnému prostrediu a mnohým ľuďom robí starosti. Preto máme pre Vás riešenie. Napríklad novodobý vianočný stromček, ktorý ponúka kombináciu tradičných vianočných zvykov s ohľadom na udržateľnosť.

 

Ó vianočný stromček, ó vianočný stromček: Ako môže dlhoročná tradícia získat nádej na udržateľnosť? S touto myšlienkou sa zaoberal Nico Stisser, ktorý sa špecializuje na udržateľné vianočné stromčeky. Novodobý vianočný stromček ponúka samomontážnu súpravu z dreva, ktorú si môžete jednoducho poskladať a vytvoriť tak svoj vlastný vianočný stromček.

Vianoce sú o spoločne strávenom čase. Či už v intímnom kruhu pri večeri spolu konverzujete a prípadne si aj zaspievate: tešíme sa, že budete môcť stráviť tieto sviatky s vašimi najbližšími. Harmonickú atmosféru spríjemní aj nábytok z pravého dreva v teplých odtieňoch s pôvabným vzorom a zlatými detailmi, ktoré dodajú slávnostný dotyk.