Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Pozrite sa, ktorú farbu na steny vybrala Lauren Picked

Pozrite sa, ktorú farbu na steny vybrala Lauren Picked

Nemôžem uveriť, že sme konečne tu - konečne (po deviatich rokoch - och!) sme dokončili renováciu a dekoráciu v poslednej izbe v našom malom domčeku Cape Cod! Samozrejme sme si našu spoločnú izbu šetrili až na koniec. Detská izba bola krásna celé roky, prízemie bolo kompletne prerobené, ale náš vlastný priestor vyzeral nudne odkedy sa pamätám. Našťastie môžem s hrdosťou povedať, že náš budoár už nudný nie je.


Som absolútne nadšená týmto priestorom a zamilovala som sa do neho až po uši. Mala som v úmysle skočiť do toho a pustiť sa do tejto miestnosti už veľmi dávno, avšak skutočne som mala problém sa rozhodnúť, ktorým smerom sa vydať. Pred tým, než som sa pustila do maľovania mi vždy pomohlo, keď som si vedela predstaviť, ako by mal daný priestor vyzerať. Skutočne sme si v snahe nájsť pre každú izbu v dome ten správny odtieň farby prešli množstvom zbytočne minutých plechoviek s farbou a poučili sme sa z toho.


Sebadôveru mi tiež dodalo rozhodnutie vybrať si tú najodvážnejšiu farbu, ktorú sme doteraz v našom dome použili. Najprv som bola trochu nervózna, ale som TAK šťastná, že som si ju vybrala. Izba nie je nejak zvlášť veľká a robilo mi starosti, že táto živá farba ju môže ešte viac zmenšovať. Tento nástroj mi pomohol dosiahnuť odvážny vzhľad, po ktorom som túžila a to bez obetovania svetlého a vzdušného pocitu z miestnosti, ktorý milujem. Izba teraz pôsobí žiarivo, veselo a okúzľujúco bez toho, aby vás ohromila.zdroj: apartmenttherapy

30. októbra 2015 od Lucia P. #správny odtieň farby V kategórii: Poradňa