Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Prenosné modulové jednotky ponúkajúce vysoko kvalitné bývanie: Odľahlý dom v Čile

Prenosné modulové jednotky ponúkajúce vysoko kvalitné bývanie: Odľahlý dom v Čile

Prenosné modulové jednotky získavajú stále viac a viac na popularite, najmä ak sú postavené takto! Felipe Assadi navrhol Odľahlý dom, prototyp projektu pre prenosné a veľmi kvalitné bývanie. Tento nádherný dom nachádzajúci sa v regióne de Valparaíso v Čile bol kompletne postavený v meste za 45 dní, prenesený za štyri hodiny a inštalovaný za šesť hodín. S celkovou plochou 80 metrov štvorcových dokáže tento modul disponovať troma spálňami, dvoma kúpeľňami, komorou s práčkou, centrálnou obývacou izbou, jedálenskou miestnosťou a kuchyňou.

design modern remote house

Podľa developerov projektu, "konštrukcia je vyrobená zo železa a exteriér, interiér, steny, podlahy a strop sú vytvorené z dreva. Vo finálnom projekte si môže klient prostredníctvom webovej stránky sám nastaviť svoj vlastný dom na základe odlišných alternatív modulov. K dispozícii pri tom majú systém, ktorý umožňuje prepojenie modulov a nepotrebujete pri tom žiadne ďalšie inštrukcie, len si zvoliť hneď teraz, alebo v budúcnosti potrebné prílohy." Všetko príslušenstvo je hotové vopred a inštaluje sa na pozemku po uložení modulu. Z nášho uhla pohľadu je tento typ realizácie domov vyzerá mimoriadne účinné. Aký máte na to názor? [Fotografie poskytol Fernando Alda]

exterior modern remote housemodern remote house (1)modern remote house (2)modern remote house (5)modern remote house (6)modern remote house (7)the interiors (1)the interiors (2)the interiors (3)the interiors (4)the interiors (5)the interiors (6)the interiors (7)
zdroj: freshome


15. decembra 2015 od Lucia P. #prenosne, #modulove jednotky, #čile V kategórii: Architektúra a Dizajn