Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Príchute Južnej Ameriky tvarujú dizajn modernej reštaurácie v Kodani

Príchute Južnej Ameriky tvarujú dizajn modernej reštaurácie v Kodani

Nová reštaurácia v Kodani nedávno otvorila svoje dvere a uvítala medzinárodných hostí vo svojom živom priestore inšpirovanom temperamentnou latinskou kultúrou a škandinávskym dedičstvom. Suterén, ktorý bol zmenený na skvelú reštauráciu v Kodani je ukážkou, ako moderný dizajn reštaurácie dokáže vytvoriť veľmi inšpirujúce miesto. Kodanská reštauračná sieť Cofoco poverila Jonasa Hartza (zo spoločnosti Hz), Jakoba Langa (zo spoločnosti BIG) a Larsa Larsena (zo spoločnosti Kilo) vytvorením veľkolepého dizajnu pre otvorenie ich novej reštaurácie v meste. Pre túto unikátnu a exotickú zmes prvkov kultúrneho dedičstva bolo vybraté meno, ktoré ju aj má definovať – Llama – Restaurante Sudamericano.

Je známe, že moderný dizajn reštaurácie dokáže ovplyvniť náladu, sny aj zmysly. Niekto môže snívať v tejto reštaurácii o romantickej večeri, iný sníva o otvorení ich vlastnej reštaurácie, avšak všetci majú spoločné to, že sú pod vplyvom magického čara vôní, textúr a farieb.

Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (1)

Táto lákavá zmes vôní radí reštauračné menu na zoznam vecí, ktoré musíte pri návšteve Kodane vyskúšať: "LLama je jednou z prvých reštaurácií v tejto oblasti, ktoré čerpajú z príchutí kontinentu Južnej Ameriky. Inšpirované štátmi Peru, Argentíny, Bolívie, Ekvádoru, Čile a viac na sever Mexikom. Menu ponúka ceviche, anticucho, mäso na uruguajský spôsob, tacos, a celý zoznam juhoamerických liehovín.

Avšak korene LLamy pochádzajú nepochybne z nordického regiónu a jej cieľom je premyslene a rozumne spojiť juhoamerickú inšpiráciu so škandinávskymi produktmi a receptami." Na dlážke, ktorá je nádherne ozdobená ručne vyrobenými mexickými cementovými dlaždicami, sa nachádza tmavý nábytok a celé zariadenie oživujú zelené steny. V okolí bijúceho srdca podniku baru sú sústredené tri odlišné priestory na stravovanie, ktoré boli zdokonalené tak, aby boli schopné dva krát za noc usadiť 180 ľudí. Táto okázalá reštaurácia bola kedysi tmavý suterén. Teraz priam prekypuje smiechom a inšpiruje iných, aby nasledovali prianie svojho srdca. "Z architektonického uhla pohľadu si myslím, že sme dosiahli pozoruhodnú premenu – hlavná myšlienka spojenia dvoch kultúr zmenila typický latinskoamerický priestor na moderné kodanské miesto pre verejnosť." Vyjadril sa Jakob Lange zo spoločnosti BIG partner.

Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (2)Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (3)Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (4)Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (5)Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (6)Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (7)Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (8)Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (9)Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (10)Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (11)Llama Restaurante Sudamericano in Copenhagen by KILO and BIG (12)zdroj: freshome

22. septembra 2015 od Lucia P. #Cofoco, #Hz, #BIG, #Kilo, #Llama – Restaurante Sudamericano V kategórii: Architektúra a Dizajn