Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Rekonštruovaný byt v Budapešti s dych vyrážajúcim výhľadom

Rekonštruovaný byt v Budapešti s dych vyrážajúcim výhľadom

Tento zrekonštruovaný apartmán sa nachádza v exkluzívnej lokalite v srdci Budapešti. Vďaka tejto úžasnej polohe ponúka apartmán výnimočný výhľad na mesto, vrátane nádhernej historickej budovy parlamentu, zatiaľ čo terasa má upokojujúci výhľad na neďalekú rieku.

Výtvor Štúdia Margeza Design sa hrdí hneď niekoľkými svetoznámymi podpismi dizajnérov. Energické farby, úžasné detaily a obrovské okná prepúšťajúce prirodzené denné svetlo vytvárajú príjemnú atmosféru. Koberec v obývacej miestnosti má tvar mapy Budapešti, s malou červenou bodkou znázorňujúcou presnú polohu apartmánu.

Obývací priestor oživuje stena vytvorená zo živých rastlín. Príjemný priestor a meta dekorácie, ako aj živá stena sú nevtieravé, ale rozjasňujúce elementy prostredia.

Na dvoch poschodiach tohto apartmánu s rozlohou 110 metro štvorcových (1200 štvorcových stôp) sa nachádza priestranná obývacia miestnosť, dve spálne a študovňa, ako aj terasa, ktorá vám umožní sledovať lode plávajúce po rieke Danube.

Obývačka sa môže pochváliť obrovským oknom s výhľadom na rozliehajúce sa mesto. Takmer ako plátno v kine, obyvatelia apartmánu môžu sledovať ako sa mesto počas úsvitu mení.

ZDROJ: Freshome

13. júla 2017 od Lucia P. #interier, #biela, #dizajn V kategórii: Architektúra a Dizajn